Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Süper Lig Alev Yeri

Byusufoglu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
621
247
43

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Umutks41 dost bence Erol hocanın rahat çalışmasına izin vermediler sürekli karışıp durdular işine yoksa hoca olarak bence iyiydi

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Umutks41 dost öyle düşünme adam tarnferi kendi yapmadı kadroyu kurmak için sürekli karşılıyordu normal bence çok bile durdu onun yerinde olsam işine karistiklarinda istifa ederdim

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,860
50,602
113
Umutks41 dost öyle düşünme adam tarnferi kendi yapmadı kadroyu kurmak için sürekli karşılıyordu normal bence çok bile durdu onun yerinde olsam işine karistiklarinda istifa ederdim
Karbonat Erol yakın arkadaşındı heralde dost gözünle gördün işine karıstıklarını 😁

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Neyse dostlar eğer sanpiyon olmak isteyen takım geçen hafta gider GS yi yener sanpiuon olurdu demek GS bunu daha çok istedi yapacak birşey yok bu sattten sonrada zaten burdan sanpiuonlugu vermez winner takımlar kendini belli eder

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Umutks41 dost maclari evde izliyorum hepsini kağıt vermeler falan herkez biliyor dost adamın işine karistiklari

ENSTY

'Süper Mario'
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,690
8,283
113
hem fenerbahçeli hem bjk li arkadaşları tebrik ederim buraya kadar müthiş geldi 3 takımda artık 1 takım kaldı haftaya oda şamp olur ancak şunu söylemeliyim ki haftaya galatasaray 5 atar şampiyon olur herkese iyi forumlar 👍

dgknsar18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,187
1,298
113
Şampuan fener sabun bjk 😁 bu kadar aptallık olmaz be kardeşim valla bak ayıptır bjk dedi ki fener sen sampion ol o dedi yok gs olsun

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
@erhanbey22
Dost gerçek olan bu ama sanpiyon olmak isteyen takım buraya kadar getirmiştim rakibin GS gideceksin zaten taraftar yok baskı yok yeneceksin he yenemiyorsanda tebrik edeceksin yapacak birşey yok dost

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Herkez birşeyi atlıyor GS top oynamıyor ama rakibine avan vermiyor yenip psikolojik olarak rakiplerini arkadan geldiğinde korkutuyor

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
nasıl oluyor bilmiyorum ama bi şekilde bu galatasarayı şampiyon yapıyolar bu ligde