Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Süper Lig Şampiyonu Kim Olur?

SÜPER LİG'DE ŞAMPİYON KİM OLUR?

• GALATASARAY

• BEŞİKTAŞ

• FENERBAHÇE

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

son1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
526
252
63
Beşiktaş göztepe de takılabilir İzmir genelde Gs taraftarı bi şehir ayrıca beşiktaş alsa bile tek fark atarak alır galatasaray dan 5 6 gollü bi galibiyet bekliyorum geçen maçlardan hemen sonra galatasay maçına 2.5 üst 1.62 oranı vardı malatya maçı için hemen oynamak istedim sabah para yatırıp 20 k atacaktım baktım sabah 1.10 olmuş 2.5 üst bariz belli galatasaray 5 6 atacak beyler
Galatasaray bırakmaz burdan

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
goztepe rahatda malatya kumeyemi dusuyor yoksa avrupayami gidiyor hataya 7 atan goztepeye niye 3 4 atmasın bu ülkede bir gerçek var zamanında aziz yıldırım da dedi galatasarayin olduğu her yerde şike döner bunu ben demiyorum herkez diyor örneğin ankaragücü galatasaray maci yıllar önce ankaragücü teknik direktörü fatih terim beşiktaşı üst üste 4 şampiyonluktan etti 8 0 lik mac neden yenisi olmassin

son1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
526
252
63
goztepe rahatda malatya kumeyemi dusuyor yoksa avrupayami gidiyor hataya 7 atan goztepeye niye 3 4 atmasın bu ülkede bir gerçek var zamanında aziz yıldırım da dedi galatasarayin olduğu her yerde şike döner bunu ben demiyorum herkez diyor örneğin ankaragücü galatasaray maci yıllar önce ankaragücü teknik direktörü fatih terim beşiktaşı üst üste 4 şampiyonluktan etti 8 0 lik mac neden yenisi olmassin
Galatasaray şampiyon o zaman

unclaimed61

Yetkili bir abi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,673
6,736
113
Çok değil bundan 5 hafta önce beşiktaş için takımları satın aldı yazanlar vardı yok elini çekti yok kendi kalesine kasten attı diye hadi şimdi tekrar yazın göztepeyi neden almasın dimi bunları yapan takım :) gerçekçi düşünürsek gs malatyaya 3 golden fazla atamaz malatya bu sezon bırakın 3 fark yemeyi 2 fark bile yediği takım sayısı nadir şampiyonluk maçı farklıdır falan denilecek şimdi tamam da beşiktaş için de farklı bunları göz önünde bulundurun %99 beşiktaş şampiyon olur

• Beğen
Tepkiler: BJK

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
Çok değil bundan 5 hafta önce beşiktaş için takımları satın aldı yazanlar vardı yok elini çekti yok kendi kalesine kasten attı diye hadi şimdi tekrar yazın göztepeyi neden almasın dimi bunları yapan takım :) gerçekçi düşünürsek gs malatyaya 3 golden fazla atamaz malatya bu sezon bırakın 3 fark yemeyi 2 fark bile yediği takım sayısı nadir şampiyonluk maçı farklıdır falan denilecek şimdi tamam da beşiktaş için de farklı bunları göz önünde bulundurun %99 beşiktaş şampiyon olur
besiktasin masada is görseydi en az 30 şampiyonluk yapardı neyse hakeden şampiyon olsun

son1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
526
252
63
Görecez