Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling tahtalikoy Roll - Kasa 100 Hedef--

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
Arkadaslar ben size acikliyim suan ortada kuponda yok konuda yok istedigi kisiye yollar dmden yazar gonderir ama konu icinde para muhabbeti olursa yonetim sikinti cikartiyor

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
kupon paylaştıgımda sizleri etikeltesem olurmu sadece
Kardes senin amacin hedefin ne suan burdakileremi yollamak istiyorsun yoksa sen etkinlikmi yapmak istiyorsun onuanlamaism ben.eger etkinlik acarsan begenelerden secilir alaksiz biri alip gidebiir burdakilere vermek istersen zaten 2-3 kisiyiz sen bilirsin.cekilis konusu acarsan ogleni beklersin modlsr oglen geliyor o zaman cekilis olur o zamana kadarda 70/80 kisidahil olur cekilise

tahtalikoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,505
3,123
113
dün 7 kişiye 20, bugün zararda oldugum için 3 kişiye 15 attırtabildim. modlara söyleyin özel mesajlarıma baksınlar dağıtım hakkında şüphesi olan. shellaca dedim roll yapayım biterse çekilişi sen yap ama olmaz kendin verceksin diyor dm ss atamam yasak. çekiliş kuponu yapsam roll şeklinde ilerlenmiyor çok karışık iş. kimsenin vebalini üstlenemem o yüzden forumdaki bi arkadaşa yazıyom o seçip veriyor rasgele

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...