Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling tahtalikoy Roll - Kasa 100 Hedef--

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

didierdrogba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,882
1,373
113
dün 7 kişiye 20, bugün zararda oldugum için 3 kişiye 15 attırtabildim. modlara söyleyin özel mesajlarıma baksınlar dağıtım hakkında şüphesi olan. shellaca dedim roll yapayım biterse çekilişi sen yap ama olmaz kendin verceksin diyor dm ss atamam yasak. çekiliş kuponu yapsam roll şeklinde ilerlenmiyor çok karışık iş. kimsenin vebalini üstlenemem o yüzden forumdaki bi arkadaşa yazıyom o seçip veriyor rasgele
Dostum sen adamsın inanmayan katılmaz zaten 3-4 gündür dağıtıyorsun kesene bereket bol kazançlar

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
dün 7 kişiye 20, bugün zararda oldugum için 3 kişiye 15 attırtabildim. modlara söyleyin özel mesajlarıma baksınlar dağıtım hakkında şüphesi olan. shellaca dedim roll yapayım biterse çekilişi sen yap ama olmaz kendin verceksin diyor dm ss atamam yasak. çekiliş kuponu yapsam roll şeklinde ilerlenmiyor çok karışık iş. kimsenin vebalini üstlenemem o yüzden forumdaki bi arkadaşa yazıyom o seçip veriyor rasgele
Sikinti yok kardesim keyfine bak ayni zamanda odul atmak zorundada degilsin cok takiliyosun o konuya benim sahsensuphem yok.sansin daim kazancin bol olsun

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
Gecmis olsun @Pablo27 bayagi zamandir bi perde bu kadar az sayi atan takim gormemistim cok yazik oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...