Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Taksimbet 100 TL Deneme Bonusu Yatırımsız

2002

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
498
223
43
ÜYE OLABİLEN OLDU MU?
NASIL OLDUNUZ SÖYLER MİSİNİZ?

2002

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
498
223
43
Şuan doğrulama kodlarında güncelleme mevcuttur ara ara kontrol edebilirsiniz.

anesth

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,139
732
113
doğrulama kodu çalışmıyor neden şimdiş güncelleme var ki

İzzet 08:37
Üyelerimizin sitemiz üzerinde daha hızlı ve keyifli işlem yapabilmeleri adına sitemizde kısa süreli bir güncelleme uygulanmaktadır. Güncelleme işleminin kısa bir sürede tamamlanması için teknik ekip yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Sizi yanıltmamak adına net bir işlem süresi belirtemiyoruz. Kısa süre içerisinde güncelleme işleminin sona ermesini umuyor, anlayış gösterdiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, oyunlarımızda bol şanslar dileriz.

dedi ve yüzüme kapattı sohbeti bu site işe yaramaz

Son düzenleme:

Aylmz2302

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
698
145
43
güncelleme var diye SMS gelmiyor güncelleme bittiğinde deneme bonusu da bitmiş olacaktır kendilerince akıllı olduklarını zannediyorlar

feritkanonier

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,443
412
83
hic bir finansal islemim yok ve deneme bonusu almamistim yeni uye degioim diye eklemediler

piyade

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,541
965
113
valla kardeşim taksim edecek bişeyimiz kalmadı taktim et dersen ha belki taktim edebilirim.
Takdir et dersen siteyi takdir etmiyorum.taksim - et diye birgün bir kasaptan 1 kilo kıyma almıştım.

gradel00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,969
987
113
Canli destek 20 dkdir kontol ediyor cok hizlilar 😀😀

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
dolandırıcı.com sitenin adı ''net''.

Ugurr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
31,680
24,586
113
Aga sitenin ismini ilk defa duyuyorum ip dediler ulan bedava üye olduk bide telefon doğruladık nerden buluyoruzz bu sahtekar piçleri