Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Taksimbet 100 TL Deneme Bonusu Yatırımsız

Ugurr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
31,680
24,586
113
Ne sahtekar sitesi odeme gorselinide paylastik .
Sikinti sende bro
Aga baktılar herkes yüklendi şimdi ip dümeni uyduruyorlar sen bu sektörde yenisin galiba sitelerin cakallığı böyle işler herkes yüklenince dümenden ip muhabbetleri baslar

gradel00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,969
987
113
Aga baktılar herkes yüklendi şimdi ip dümeni uyduruyorlar sen bu sektörde yenisin galiba sitelerin cakallığı böyle işler herkes yüklenince dümenden ip muhabbetleri baslar
Bana niye olmadi 😀😀
Sende bi b*kluk varki adamlar vermemis demekki

Murat007

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
445
118
43
SMS kod yine gelmiyor bokunu cikarmislar sitenin canları nasıl isterse öyle davranıyorlar

anesth

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,139
732
113
Arkadaşlar 1 dk süre koymuşlar sms için süre bitene kadar sms gelmiyor haliyle üye olamıyorsun

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
Boş site çoklu ip diyip canlıdan attı

mustafakerim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
411
259
63
Siteyi ilk kez duymama rağmen bana çoklu üyeliğiniz var dediler 🤣🤣🤣🤣 SMS onayına hiç girmiyorum çok geç geldi sürekli,25dk da anca tutturdum.Hiç bilgilerinizi vermeyin.

kalamar3

B777
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,275
378
83
Bana ip demedi şnsa deneme bonusu ya şansımız tuttu 2k oldu kasa 1.6 sildiler 400 çekim geldi.

anesth

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,139
732
113
Admin site üçkağıtçı bu sayfayı kapatın lütfen üyelik alıp bonus vermiyorlar ip çakışması diye.Ben siteyi ilk burda duydım bunlar kesin üçkağıtçı!
@Shellac

Ugur48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,081
597
113
Bana da ip dedi hayatımda hiç bir sitede 2. üyelik vs yoktur :)

Kapattırdım hesabı böyle sitelerde açık kalmasın daha iyi.

vanhelsing87

Üye
Yeni Üye
12
1
3
durumu hemen ozetliyim gradel adlı kullanıcı site adamı bu 1 ikincisi site ip diye kimseye bonus vermiyor 3 gradel adlı kişi herkese küfür ve hakaret ediyor ve banlanmiyor eski adam olması ayrıcalıklı olması anlamina gelmez adam da dolandırıcı gereken yapilsin lütfen

Ugurr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
31,680
24,586
113
durumu hemen ozetliyim gradel adlı kullanıcı site adamı bu 1 ikincisi site ip diye kimseye bonus vermiyor 3 gradel adlı kişi herkese küfür ve hakaret ediyor ve banlanmiyor eski adam olması ayrıcalıklı olması anlamina gelmez adam da dolandırıcı gereken yapilsin lütfen
An önce tartıstık zaten kimse benden yana cıkmadı kanka aynılarını söyledim