Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Tebligat Hk.

Huseyinmg

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
68
24
18
ugrasma bu tür cezalarda yok avukat felan olmaz dırek ceza gelir kendı savunmanı kendın bulacagın avukatla yapar gonderırsın
Asıl dolandırıcı bu arkadaştır güvenmeyin lütfen, adminler de biliyor. Milletin moneypayini iyzicosunu bozacam diye o konularda dolaşıp dolandırıcılık yapıyor. Bilginize...

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Beni bı numara aradı dostlar
+905451467902
Adınıza açılmış ceza mahkemesi felan dedi Ankaradan aradıklarını söylediler
Adına açılmış bilmem ne cezası size teslim edilmemiştir muhtarliginiza teslim felan edilecektir diyor varmı başına gelen ?
ooouuuuuu büyük sıkıntı 22 dakikan kalmış, saat beş olmadan gönder parayı

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,771
5,780
113
+905451467902
Adına açılmış bilmem ne cezası size teslim edilmemiştir muhtarliginiza teslim felan edilecektir diyor varmı başına gelen ?
Herkesin bana dediğini gibi bende sana diyeyim yalan inanma yok öyle birşey e devlete bak ayretten ne olursa olsun eve gelir.Evde yoksanda ptt kapıya not bırakıyor.Gelmeyen bir tebligat için aramazlar 😂🙏

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,102
22,660
113
+905451467902
Var forumdaki 1265 kisinin basina gelmis

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,102
22,660
113
Onlar geliyorlar cahil sürüsü cok ne koparirsak kardir diyorlar,icra kagitlarimiz geliyor angaradan geliyor sakin.e dewletinize bakmayin ,cunkuu e dewlet bir dolandirici