Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Tebligat Hk.

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,771
5,780
113
Kabul etmeme gibi bi sansi yokki hawale yaptığı hesabin dekontunu önüne koymuşlar birazda kabul ettiginden en alttan ceza yedi.. yanj su war icra gibi bi ceza gelmez kabahatler kanunu war orda gözükür birsey warsa e dewlette wergi borçlarından bakarsin..
Anladım teşekkür ederim

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,102
22,660
113
Ben ismarlayim desem kosarak gelcen neyse yat sen karışık İstanbul herşey olabilir..
[/QUOTE]
Sebastian alcam desen 10 dilim yine gelmem
Yataktan hic cikasim yok angelina white gelse yatagaima bile almam ole bi sendromdayim aw

erapoinee

★ 𝓔𝓋𝓇𝒾𝓂 𝒢.★
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
679
529
93
Bilgileri atarsan yardımcı olabilirim. Asliye ne alaka onu anlamadım

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,211
44,341
113
Gerçekten diyorum alla alla geçtiğinde gönderecem bugün mutlu oldum.Ben konuşmayı değil icrahat yapmayı severim yaptığımdada görürsün.🤔
28 bin Paramızı gönder senem

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
asliye yine iyi, bana ağır ceza demişlerdi terörist miyim lan ben dedim hangi adliye kaçıncı ağır ceza dedim kapattı telefonu

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,102
22,660
113
Gerçekten diyorum alla alla geçtiğinde gönderecem bugün mutlu oldum.Ben konuşmayı değil icrahat yapmayı severim yaptığımdada görürsün.🤔
Way be ewwt gordum eli acik bi insansin konularinda . Yalniz kimse uzulmesin kandirilmasin bole durumlarda

Oguzhankaya1998

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,071
1,622
113
Beni bı numara aradı dostlar
+905451467902
Adınıza açılmış ceza mahkemesi felan dedi Ankaradan aradıklarını söylediler
Adına açılmış bilmem ne cezası size teslim edilmemiştir muhtarliginiza teslim felan edilecektir diyor varmı başına gelen ?