Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Temel İhtiyaç Destek Kredisi

Steelheart

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
103
24
28
Arkadaşlar bu krediyi bekleyen varmı hala benim gibi ziraat bankası 32 gün oldu daha mesaj gelmedi hala.

Fenerbahce35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,179
124
63
Ben vakifbankdan aldim 25 nisanda basvurdum bugun onaylandi mesaji geldi internet bankaciligindan onayladim para hesabima gecti

Arda34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,948
1,395
113
2 nisandan beri degerlendirliyor benimki midem bulandi bakmiyordum.konuyu acinca gordum

Sansar45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,083
1,786
113
Bize 3 bin verdiler millete şimdi 10 veriyorlar hak mi bu

Arslnnnnn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,016
10,549
113
Bende 13 unden beri bekliyorum ziraat

mrpunk35

GODOMAN ÜYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,938
1,230
113
Ben de ziraatten 3 aldim ama yetmedi .vakıf ve halkbankasindan da başvuru yaptım .bi kaç yerde 2 bankadan da kredi çıktığını okudum .Bir umut başvurdum bakalım

ubasoll13

BEDEL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,595
599
113
Yok abi devletten öğrenci kredisi alıyorum diye red verdiler. Ulan 500 lira aylık onunda tamamı ev masrafına gidiyor zaten ayiptir. Çalıştığım dükkan kapandı taş mi yiyeceğiz evde

Wanda3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
133
30
28
Kredi kullanıp yetmedi diyerek cekemeyenlerin hakkını sırasını gasp edenleri şiddetle kınıyorum
Yetmedii yetmez tabi 2500 tl sini kumara yatırıp kaybedersen yetmez bi 3 daha çek yine yetmez

Wanda3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
133
30
28
Yok abi devletten öğrenci kredisi alıyorum diye red verdiler. Ulan 500 lira aylık onunda tamamı ev masrafına gidiyor zaten ayiptir. Çalıştığım dükkan kapandı taş mi yiyeceğiz evde
Öğrenci adama yok kredi miredi
Öğrencinin kredi neyine anası babası başvuracak kardeşim çoluk çocuk oyuncagina cevirdiniZ iyice haaa