Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Temel İhtiyaç Destek Kredisi

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Arkadaslar bu onay surecini yavaslatanlar 3 bankanin 1 inden kredi alipta diger 2 sinede basvuranlardir. Kredi ortak havuzdan veriliyo. Yanlislikla 2. Banka kredi verir diye beklemeyin boşa. 1 bankaya basvuranlarinda hakkini yemeyin

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,045
44,104
113
Arkadaslar bu onay surecini yavaslatanlar 3 bankanin 1 inden kredi alipta diger 2 sinede basvuranlardir. Kredi ortak havuzdan veriliyo. Yanlislikla 2. Banka kredi verir diye beklemeyin boşa. 1 bankaya basvuranlarinda hakkini yemeyin
basvururlar dostum dil dokmene gerek yok cunku hep banacılar var bu ulkede

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,115
4,355
113
Mantıklı dediğin olabilir ben 2.bankaya başvurdum hakkınızı helal edin ozaman :)

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Mantıklı dediğin olabilir ben 2.bankaya başvurdum hakkınızı helal edin ozaman :)
Kanki . Diger bankalar vermicek bir bankadan aldıysan kgf veriyo krediyi. Tc numarandan aldigin kredileri görüntülüyolar .birden fazla bankaya basvurunca arastirmasi onaylanmasi alanlarin ayiklanmasi derken falan sureç uzuyo

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Ama alamayan kalmayacak bunu. Benimde bi tezim var. Devlet bu krediyi piyasalari canlandirmak icin yapiyo .karalistedekilere 1 sans daha veriyo kredi puanlarini yukseltmek icin. Bu krediyi duzenli odemek lazim. Ozel bankalar istemeselerde kredi vereckler puan yuksek diye

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,045
44,104
113
Ama alamayan kalmayacak bunu. Benimde bi tezim var. Devlet bu krediyi piyasalari canlandirmak icin yapiyo .karalistedekilere 1 sans daha veriyo kredi puanlarini yukseltmek icin. Bu krediyi duzenli odemek lazim. Ozel bankalar istemeselerde kredi vereckler puan yuksek diye
bu kredi nezamana kadar verilicek bilgi verildimi bilen varmı ?

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
1 de bu 1000 tl pandemi destek yardimini .malûm partiye uye olan arkadaslar onay almis cevremde hep. Hepsinin geliri duzenli ama onay almislar hep

Erdemon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
674
540
93
Sahte Twitter hesabından bunlara ana avrat küfür ediyorum sürekli rahatlıyorum

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
bu kredi nezamana kadar verilicek bilgi verildimi bilen varmı ?
Süre vermediler diye biliyorum . Ama 10 15 gun sonra basvurulari kapatirlar bana gore. Halkimjz cok firsatci. Normal bankadan rahatca kredi alabilcek kisiler hep bu temel destek kredisine basvurmuslar. İhtiyaci olan kisilerin coğu alamamis. Bana gore bu kredi sadece kara listede olanlara verilmeliydi.

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,332
5,533
113
Devlet bu krediyi aciklarken bu kadar talep olacagini tahmin etmiyordu. Umarim az da olsa insanlarin ne kadar zor durumda oldugunu goruyordur.
Diger bir konu; ayni anda 3 bankadan basvuru almak hataydi. Belki 3 milyon kisi basvuru yapti ama cogu kisi 3 bankadan basvurunca 7-8 milyon basvuru olusturdu bu da sistemi tikadi.
En cok uzuldugum ise insanlarin bu kadar acgozlu olmasi. Bir tanidigim 120 bine arabasini satip altin aldi. Su krediyi de alayim da altin alayim en az 3-5 bin daha kar yapayim dedi. Epey bi firca attim. Insallah vazgecmistir.
Uzattim biraz ama soylemeden gecemeyecegim. Forumda bir cekilis yapildi. Odul 10 TL. 50 kusur kisi cekilise katildi. Katilan adamin biri cekilisten 15 dk once bir siteden 4 haneli cekim yaptigini, sitenin ne zaman odeyecegini soruyordu. Cebimde 20 liram yok su an. Maasa az kaldi dayanirim bi sekilde ama gercekten insanlar beni hayal kirikligina ugratiyor. Saygilar, sevgiler herkese...

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
Devlet bu krediyi aciklarken bu kadar talep olacagini tahmin etmiyordu. Umarim az da olsa insanlarin ne kadar zor durumda oldugunu goruyordur.
Diger bir konu; ayni anda 3 bankadan basvuru almak hataydi. Belki 3 milyon kisi basvuru yapti ama cogu kisi 3 bankadan basvurunca 7-8 milyon basvuru olusturdu bu da sistemi tikadi.
En cok uzuldugum ise insanlarin bu kadar acgozlu olmasi. Bir tanidigim 120 bine arabasini satip altin aldi. Su krediyi de alayim da altin alayim en az 3-5 bin daha kar yapayim dedi. Epey bi firca attim. Insallah vazgecmistir.
Uzattim biraz ama soylemeden gecemeyecegim. Forumda bir cekilis yapildi. Odul 10 TL. 50 kusur kisi cekilise katildi. Katilan adamin biri cekilisten 15 dk once bir siteden 4 haneli cekim yaptigini, sitenin ne zaman odeyecegini soruyordu. Cebimde 20 liram yok su an. Maasa az kaldi dayanirim bi sekilde ama gercekten insanlar beni hayal kirikligina ugratiyor. Saygilar, sevgiler herkese...
aynen o benim de dikkatimi çekti bir kaç gün önce herif siteden 3 haneli ödemem gelmiyor diye şikayet konusu açmış sonra baktım 2 kişiye 25 tl veren üye etkinliğinde adı var ne yapacaksın ki karakter meselesi

Max-Payne

Üye
Yeni Üye
29
5
3
aynen o benim de dikkatimi çekti bir kaç gün önce herif siteden 3 haneli ödemem gelmiyor diye şikayet konusu açmış sonra baktım 2 kişiye 25 tl veren üye etkinliğinde adı var ne yapacaksın ki karakter meselesi
Para bekledigi Sitede Queenbetti . Ayni kisiden bahsediyoruz galiba :) iyi forumlar

kalpszzz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
805
309
63
Ben de ziraatten 3 aldim ama yetmedi .vakıf ve halkbankasindan da başvuru yaptım .bi kaç yerde 2 bankadan da kredi çıktığını okudum .Bir umut başvurdum bakalım
başvuru yapılmıyoki, bana 3 çıktı, şerefsiz bunlar, devletin parasını millete vermiyolar, şimdi tutuştular 10 bin aşağı vermiyolar, başvuruyu tekrar nasıl yaptın, bende yapıyorum direk olumsuz