Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Temel İhtiyaç Destek Kredisi

mehmetmyk

01 MYK 01
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,864
2,435
113
Ve 3 yıl boyunca sürekli sigortalı çalışmama rağmen 1 lira +para vermeyen Akbank 800 lira +para verdi

mehmetmyk

01 MYK 01
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,864
2,435
113
@kyzn valla babama 2 saat içinde SMS gelmişti. Demek ki şansa gelmiş hemen sms

rabsin82

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
155
8
18
Bekleyenlerden açık takibi, icrası olan var mı dostlar? Benim vakıftan açık takibim var 17 gündür bekliyorum. 2 şer üçer hün arayla üç bankaya da başvuru yaptım üçü de beklemede
Merak etme çıkar sanada 5 açık icrası olan arkadaşıma çıktı

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,115
4,355
113
Arkadaşlar bu krediyi bekleyen varmı hala benim gibi ziraat bankası 32 gün oldu daha mesaj gelmedi hala.
Dostum ben vakıfbank dan başvurmuştum 1 haftada onaylamışlardı hatta ben bankadan icralıktım onaylandı ama başka bankadan benimde Bi sorum var ben şimdi bide ziraatten başvurdum onunda verme ihtimali varmı

Steelheart

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
103
24
28
Dostum ben vakıfbank dan başvurmuştum 1 haftada onaylamışlardı hatta ben bankadan icralıktım onaylandı ama başka bankadan benimde Bi sorum var ben şimdi bide ziraatten başvurdum onunda verme ihtimali varmı
Yok hacım sadece bir bankadan

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,045
44,104
113
vay be biz birtane alamadık adam ıkıncıyı alma pesinde helal olsun :) valla

bysefa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
212
49
28
Babam 1 nisandan beri bekliyor ziraat bankasından adam depresyona girdi

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
32 gün oldu Vakıfbank'tan basvurali sonuç hala yok 5 gün önce falan ziraaata başvurdum ondan da ses soluk yok ziraati aradım müşteri hizmetleri ile konuştum herkese verilmeye calisiliyo özellikle icra yasal takip olanlara bi şekilde kullandirilmaya calisiyo dedi benimde 1 tane açık yasal takibim var dedim bekleyin büyük ihtimal onay gelecek dedi ama ben pek guvenmiyom

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,045
44,104
113
Dostum benim baba emekli 1 haftada onayladı ziraat süreç nasıl ilerliyor bilemem
Babanın ziraat musterisi oldugu ıcın bukadar kısa surede almısdır cunku ılk zamanlarda maaas musterılerıne oncelık verdı ziraat bankası

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,115
4,355
113
32 gün oldu Vakıfbank'tan basvurali sonuç hala yok 5 gün önce falan ziraaata başvurdum ondan da ses soluk yok ziraati aradım müşteri hizmetleri ile konuştum herkese verilmeye calisiliyo özellikle icra yasal takip olanlara bi şekilde kullandirilmaya calisiyo dedi benimde 1 tane açık yasal takibim var dedim bekleyin büyük ihtimal onay gelecek dedi ama ben pek guvenmiyom
Onaylanır icralık dosyana takılma kardeş sabret

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,045
44,104
113
pekı bu kredıyı iptal nereden edicez bilgisi olan varmı ? en azından iptal edelim ki belkı neden ıptal ettiniz die ararlar :D