Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Temel İhtiyaç Destek Kredisi

Steelheart

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
103
24
28
Benim gibi hala bekleyen varmı 36 gün oldu hala cevap yok. Ziraatten başvurdum keşke başka bankadan başvursaydım. Screenshot_20200506-100624.png

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Ayrıten aynı havuzda toplanıyor birinden biri veriyo fakat ikiside hala beklemede

sahgec09

ELBET BİR GÜN BULUŞACAĞIZ...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,261
1,801
113
bu bekleyenlerde bende varım bekletip bekletip yok mu diyecekler yoksa bu bekleyenlere verecekler mi ???

mbrsl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
389
140
43
%40 aldı bence krediyi. Diğerlerini sallıyorlar. Daha da bekleriz 2021 nisana kadar

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
bu bekleyenlerde bende varım bekletip bekletip yok mu diyecekler yoksa bu bekleyenlere verecekler mi ???
Kardeş enterasan bişey oldu benim çalıştım kurumda memur arkadaş var üstüne 400 milyardan 2 tane evi var 100 bin tşlil arabası var puanı tavan yaptı ona bile olumsuz geldi kardeş bunj görünce umudum kalmadı

chelo20

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
257
92
28
Benim icra dosyam var iki tane. Yine de basvurdum ziraat ve vakifbanka belki cikar diye. Bir ayi gecti takip bile etmiyordum. Gecen gun baktim hala degerlendirme asamasinda. Acaba cikar mi

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
Kardeş enterasan bişey oldu benim çalıştım kurumda memur arkadaş var üstüne 400 milyardan 2 tane evi var 100 bin tşlil arabası var puanı tavan yaptı ona bile olumsuz geldi kardeş bunj görünce umudum kalmadı
Ona bile derken zaten ona çıkması hata kardeşim.. bu kredi sicili bozuk olanlar için hane geliri düşük olanlar için.20 bin TL ÖSYM kredi borcum vardı banka hesaplarımda e haciz vardı blokeli yanım.ziraat bankasına başvurmuştum 20 günde çıkmıştı

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
36 gündür bekliyoruz, pandemi de çıkmadı. Alayinin ........

mustafa37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
598
490
63
Beyler bence gelir bilgisini yüksek gösterenlere öncelik tanıdılar ben gelir bilgisini 5bin tanımladım cünkü bana 10 günde cıkmıştı. 5 bin başvurmuştum 5 bin olarak cıktı

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Beyler bence gelir bilgisini yüksek gösterenlere öncelik tanıdılar ben gelir bilgisini 5bin tanımladım cünkü bana 10 günde cıkmıştı. 5 bin başvurmuştum 5 bin olarak cıktı
Kardeş alakaso yok bende 4.500 yazdım

Arkasokaklar3441

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
657
159
43

Ekli dosyalar