Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Temel İhtiyaç Destek Kredisi

eymenim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
798
567
93
Dostlar KGF’yi aradım ek olarak BDDK ikisinin de söylediği şeyden çıkarttığım şu “Açık icrası, protestolu çek/senet olanlar için düzenlemeler yapılıyor bu düzenlemeler kapsamın da icralık vb olan bir çok kişiye verilecek” temsilcinin söylediği de düzenlemeler yapılıyor dedi icralık vs olanlar için. Şayet bende 15 nisanda başvurdum vakıfbankta 4 tane icra dosyam var kredi, kredi kartı, kmh vs bende 20 gündür bekliyorum. Ayrıyetten red mesajı gidenlere başvurmaları taktirde hiç bir şekilde yararlanamayacakları yönde bilgiler verdi bir taraftan red mesajı almadığıma seviniyorum diğer taraftan hala beklemede olmadına kızıyorum. Geçenlerde de açık icrası olanların kredi aldığına dair BDDK’ya şikayet yazdım. Taraflı davranılmaması gerektiğini. Herkese eşit yaklaşılması gerektiğini belirttim bugün yarın dönüş yaparlar diye tahmi ediyorum.

mehmetmyk

01 MYK 01
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,864
2,435
113
Ben hem ziraat hem vakıftan başvurdum. 10 nisan gibi. Vakıftan çıktı 3000 TL pazartesi aldım parayı. Vakıftan da başvur derim

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Dostlar KGF’yi aradım ek olarak BDDK ikisinin de söylediği şeyden çıkarttığım şu “Açık icrası, protestolu çek/senet olanlar için düzenlemeler yapılıyor bu düzenlemeler kapsamın da icralık vb olan bir çok kişiye verilecek” temsilcinin söylediği de düzenlemeler yapılıyor dedi icralık vs olanlar için. Şayet bende 15 nisanda başvurdum vakıfbankta 4 tane icra dosyam var kredi, kredi kartı, kmh vs bende 20 gündür bekliyorum. Ayrıyetten red mesajı gidenlere başvurmaları taktirde hiç bir şekilde yararlanamayacakları yönde bilgiler verdi bir taraftan red mesajı almadığıma seviniyorum diğer taraftan hala beklemede olmadına kızıyorum. Geçenlerde de açık icrası olanların kredi aldığına dair BDDK’ya şikayet yazdım. Taraflı davranılmaması gerektiğini. Herkese eşit yaklaşılması gerektiğini belirttim bugün yarın dönüş yaparlar diye tahmi ediyorum.
bir işler karıştırıyorlar belli de umarım bizim lehimize sonuclanır.

Arkasokaklar3441

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
657
159
43
Vakıfbank'tan başvurun arkadaşlar pazartesi başvurdum çalışmıyorum da şimdi 7.500 çektim

Prquerr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
285
169
43
1 nisandan beri değerlendirmedeydi Düb geceye kadar , an itibari ile onay almış ziraat bankası . Fakat SMS falan gelmedi onay aldığına dair . Uygulamaya girip onay aldığını gördüm

eymenim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
798
567
93
1 nisandan beri değerlendirmedeydi Düb geceye kadar , an itibari ile onay almış ziraat bankası . Fakat SMS falan gelmedi onay aldığına dair . Uygulamaya girip onay aldığını gördüm
açık icran vb var mı dostum?

Muslera07

!.. Müdür ..!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,594
5,439
113
Arkadaşlar bu ziraat in kredi başvuru sorgulama linkini bilen varmı.müsterisi değilim başvurmuştum ama dönüş yok hala bilen biri link yazabilirmi

eymenim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
798
567
93
Yapılandırma da kredi kartı borcum vardı dostum , sicilim çok temiz sayılmaz
yapılandırma da dediğin yani edevletten bakınca icralık dosyaların görünüyor açık olanlar ondan bahsediyorum dostum yani açık takibin var dimi?

Starmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
922
298
63
Daha çok beklersiniz sizi ti ye alan yok yetmedi mi psikolojinizin bozulduğu adam seçiyorlar kardeşim imkanım olduğu zaman güzel bir ders vereceğim bankasına da,bizi umutlandirip arkasında durmayan ....anlayan anladı ,

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,626
928
113
bddk ya sıkayet etmıstım gelen cevap bu bır tane ıcram vardı oda maasdan kesılıyordu burda anlamadıgım bu cevabı veren Vakıf katılımmı Vakıfbank mı ıkısıde aynımı bırde vakıf katılım dıye bır yere basvurmustum hızlı onaylanıyor dıye bu ordan gelen cevapmı acaba bılenınız varmı

Ekli dosyalar