Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Temel İhtiyaç Destek Kredisi

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
bddk ya sıkayet etmıstım gelen cevap bu bır tane ıcram vardı oda maasdan kesılıyordu burda anlamadıgım bu cevabı veren Vakıf katılımmı Vakıfbank mı ıkısıde aynımı bırde vakıf katılım dıye bır yere basvurmustum hızlı onaylanıyor dıye bu ordan gelen cevapmı acaba bılenınız varmı
ikisi farklı vakıf katılım bankasıda varmıs.

amasya05

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
260
68
28
Arkadaşlar 5 bin onaylanmış hesabım yok
Dediklerini yaptım bu çıktı ne olacak simdiScreenshot_2020-05-06-17-16-25-88.png

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Kardeş 30 gün yasal süreç var 30 gün içersinde banka cevap vermesi lazım.sen direk BDDK ya şikayet et.bende ayın 8 inde 3 bankaya da başvurdum hepsi beklemede ama ben yine de BDDK ya şikayet ettim.Esıme sadece ziraat den başvurduk 10 bine 3 bin cıktı.yani bu zamana kadar bekleyenler büyük ihtimal red.Aciklamaya cekiniyorlar çünkü twitter ve facebook da bankalara büyük isyan var.surekli twitter da Devlet büyüklerine krediler ne oldu diye hastag atip isyan ediyorlar.sunu da soylıyım twitter da gördüm icrası olupta 2 3 bankadan çıkan ya da 10 bini direk alan çok insan gördüm.Yani bu krediyi neye gore değerlendiriyorlar neye göre veriyorlar anlamadım şans işi sanirim

surgun57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,057
2,218
113
Kardeş 30 gün yasal süreç var 30 gün içersinde banka cevap vermesi lazım.sen direk BDDK ya şikayet et.bende ayın 8 inde 3 bankaya da başvurdum hepsi beklemede ama ben yine de BDDK ya şikayet ettim.Esıme sadece ziraat den başvurduk 10 bine 3 bin cıktı.yani bu zamana kadar bekleyenler büyük ihtimal red.Aciklamaya cekiniyorlar çünkü twitter ve facebook da bankalara büyük isyan var.surekli twitter da Devlet büyüklerine krediler ne oldu diye hastag atip isyan ediyorlar.sunu da soylıyım twitter da gördüm icrası olupta 2 3 bankadan çıkan ya da 10 bini direk alan çok insan gördüm.Yani bu krediyi neye gore değerlendiriyorlar neye göre veriyorlar anlamadım şans işi sanirim
Nasil bu zamana kdr bkleyenler red olur.adam 2 nisanda basvurmus simdi sonuclanmis yani bugun.kardesim 2 nisanda basvurdu 3.000 cikti ama hala degerlendirmede diyor garip bi durum.bnde 18inde basvurdum sonuc yok henuz

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Dediklerini yaptım bu çıktı ne olacak simdiEkli dosyayı görüntüle 68227
Kardeşim öncelikle bankaya gidip hesap aciyorsun. Onlar sana kredi sözleşmelerini imzalatiyorlar.Ardindan internet bankacılığı aciyorsun.bu işlemleri yaptığında 2 gün içersinde paranı hesap actirdigin hesaba aktarıyorlar

yehuyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
728
326
63
Dediklerini yaptım bu çıktı ne olacak simdiEkli dosyayı görüntüle 68227
mesaj gelecek hesabınıza aktarılmıştır diye, sonra atm den kartsız işlemlerden tc ve tel no girip cebine gelecek şifre ile parayı çekiyorsunn, bana 12 saatte mesaj gelmişti ama bazıları 10 gündür bekliyor şansına artık

yehuyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
728
326
63
yahu ne hesap açması kardeşim bilmeden sallayıp insanları uğraştırmayın atm den çekiliyor

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
yahu ne hesap açması kardeşim bilmeden sallayıp insanları uğraştırmayın atm den çekiliyor
Boş boş konuşma bilip bilmeden ziraat bankasında hicbir hesabı yoksa atm den çekmek istediğinde tc niz sisteme kayıtlı değil hatasi veriyor anneme aynı şekilde oldu .bilip bilmeden boş boş konuşma. Aynısını yaşadık ki söylüyoruz

yehuyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
728
326
63
Boş boş konuşma bilip bilmeden ziraat bankasında hicbir hesabı yoksa atm den çekmek istediğinde tc niz sisteme kayıtlı değil hatasi veriyor anneme aynı şekilde oldu .bilip bilmeden boş boş konuşma. Aynısını yaşadık ki söylüyoruz
benim hesabım yok gittim çektim mesaj gelmeden gidip çekmeye çalışırsan o hatayı verir tabii önce aktarıldı diye mesaj gelecek ayrıca paran yattıysa zaten banka adına hesap açmış oluyor daha gidip neyin hesabını açtıracaksın

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
benim hesabım yok gittim çektim mesaj gelmeden gidip çekmeye çalışırsan o hatayı verir tabii önce aktarıldı diye mesaj gelecek ayrıca paran yattıysa zaten banka adına hesap açmış oluyor daha gidip neyin hesabını açtıracaksın
Mesaj geldi ki atm ye gittik .atm ye gittiğimizde tc niz sisteme.kayitli değil en yakın şubemize başvurunuz hatasi verdi çekemedik parayı. Ziraat bankasında şu zaman kadar hicbir hesabın yoksa mecbur hesap açtırıp tc nizi sisteme kaydediyorlar.senin yillar önce ziraat hesabın varsa öğrencilikten kalma ya da ne biliyim kredi kartı kredi vs o yüzden tc niz sisteme.kayitlidir ki atm den çakmışsındır.arkadas denesin bakalim atm den çekmeyi biz yaptık olmadı.yardimci olmaya çalışıyoruz burda birbirimize sallıyor demeniz hoş değil. Böyle konuda neyini sallayalım

bayram83

Yeni üye
Yeni Üye
4
0
1
herkese diyorum normalde kredi çıkacaksa bir haftaya çıkıyor yoksa hala değerlendirmede olanlar boşa ümitlenmesin kesin bilgidir çıkmayacak

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
herkese diyorum normalde kredi çıkacaksa bir haftaya çıkıyor yoksa hala değerlendirmede olanlar boşa ümitlenmesin kesin bilgidir çıkmayacak
Kardeşim öyle olsa daha yeni 2 nisanda başvuran arkadaşa onaylanmış hiç bişey belli değil