Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Temel İhtiyaç Destek Kredisi

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,333
5,535
113
Arkadaşlar ben birinin iki defa aldığını duydum ne kadar doğru bilemem bir arkadaşım söyledi
Adam nisan başında Halkbank tan başvuruyor 15 gün sonra falan alıyor 3000 olaeak sonra birde ziraatten başvurmuş yine almış varmıdır doğruluk payı acaba ben çok inanmadim ama
Sistem karman corman. Aldiysa da tesadufen yanlislikla vermislerdir. Yoksa ben alani gormedim.

akincibeyi17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,192
383
83
Nisan 2 de başvurum bugün 10 Mayıs hesabı siz yapın.
Tek bankadan haciz vardı. Ödendi ve yarın kalkması lazım.
Vakıfbank tan red geldi 2 gün önce.
Diğerlerinden umutlu değilim çünkü ben yandaşçı değilim.

Darkeagle

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,114
612
113
Birde bir muhabbet dönüyor , korona yaz bılmem kaça SMS gönderince cevap gelıomus bankadan :) ,yaygara dolu . Yakın zamanda hepımıze red gelır rahatlarız

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,333
5,535
113
Bende yandasci sayilmam ama benim telefonun eski sahibi herhalde yandasci. Hatti yeni aldim bu hatla basvurdum. Surekli belediye baskanligindan, genclik kollarindan msjlar geliyor :)

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Twitter'da bugün kredi ile ilgili çok tweet atıldı Türkiye'de 1 dünyada 17. Sıraya çıktı baya gündem oldu hatta bi milletvekili bile katıldı twete bu hafta serefsizlik yapmazlarsa baya onay gelebilir diye düşünüyorum ama gene bunların sağı solu belli olmaz hiç güven vermiyolar

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,333
5,535
113
Twitter'da bugün kredi ile ilgili çok tweet atıldı Türkiye'de 1 dünyada 17. Sıraya çıktı baya gündem oldu hatta bi milletvekili bile katıldı twete bu hafta serefsizlik yapmazlarsa baya onay gelebilir diye düşünüyorum ama gene bunların sağı solu belli olmaz hiç güven vermiyolar
Sıkıntı bence onaydan ziyade para yok. Onay alipta 15 gundur krediyi alamayanlar varmis. Ha belki onay verirler bu hafta ama para veremezler

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Sıkıntı bence onaydan ziyade para yok. Onay alipta 15 gundur krediyi alamayanlar varmis. Ha belki onay verirler bu hafta ama para veremezler
Vala bayrama 2 hafta kaldı bu kredi yüzünden devlet baya yıprandı twiterde eğer insanları bu kadar bekletip bide red verdiler mi 2023 te akpartiye güle güle

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,611
1,336
113
Bence de hiç zannetmiyorum daha kredi falan vermez bu bankalar.
Bundan sonra onay binde bir olur gerisi ret alacaktir
Valla ister yandaş ol ister farklı ol ama burada bubkadar kotunyonetilen süreç görmedim ben
Amerika ya şuraya buraya malzeme gonerdik yok suriyelilwre su şu kadar para harcadık diyeceklerini kendi vatandasin dertlerine baksınlar yazıklar olsun

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,611
1,336
113
Amerkq kişi başı 750 dolar verdi her vatandaşına begenmedigimiz bazı ulkerlwr tüm faturaları iptal ettiler
Biİmkilere bak kredi verecek onuda bin dereden su getiriyorlar yazıklar olsun diyecek birşey bulamıyorum
Genel af çıkıyor yok şu oluyor bu oluyor ya bunlara işleri girince hep yalan dolan
Geçen sene yapılandırma yapacaz falan filan birseylwr dediler sonra bankaya gidince puanınız yeterli değil dediler lan anlamadığım birşey var puanım yeterli olsa zaten kredi çeker neler duzeltirim bu neyin nesidir anlamiyoru.

bloodnexus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
298
97
28
Hiçbir şey olmayacak artık bu turkiyemi tipik bi Ortadoğu ulkesinden ayiramiyorum çünkü hiç bir farki yok dolar 7.10 oldu Erdoğan'ın güvensiz politikaları yüzünden yatırımcı da gelmiyor artık gidin bu ülkeden gidin be

exa6788

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
56
3
8
Bende başvuru sorgulama kısmında kod 47 yazıyor gelirmi sizce bir umut bekliyorum ben de :)

Tarikafsar

Üye
Yeni Üye
37
9
8
Benim 22 nisanda onaylandı halen hesaba yatmadı hesap açtım numara güncelledim her şeyi yaptım 20. Güne girdik saygılar :)

16kenan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
965
301
63
Screenshot_2020-05-12-12-08-29-044_com.google.android.apps.messaging.jpg bu mesaj geldi beyler 1 nişandan beri ilk defa böyle bişey geldi