Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Temel İhtiyaç Destek Kredisi

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Vakıfbank red verdi ziraat 32 gündür değerlendiriyo hala

16kenan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
965
301
63
Beyler dönüş yapmadniz mesaj gelen varmı böyle geldikten sonra ne oluyor ne zman dönüş yapılıyor bı yardımcı olur musunuz

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,332
5,533
113
Beyler dönüş yapmadniz mesaj gelen varmı böyle geldikten sonra ne oluyor ne zman dönüş yapılıyor bı yardımcı olur musunuz
Benim sorgulama sayfasinda degerlendiriliyor yaziyor ama onay mesaji geldi. Gunlerdir bu mesajin niye geldigini cozemedik. Senin soruna net cevap verebilecek kimse oldugunu sanmiyorum maalesef.

memet34

***İsYaNKaR59***
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
713
287
63
Benim icra dosyam var iki tane. Yine de basvurdum ziraat ve vakifbanka belki cikar diye. Bir ayi gecti takip bile etmiyordum. Gecen gun baktim hala degerlendirme asamasinda. Acaba cikar mi
Çıkar benimde 500 bin borç var icraliğim çıktı

akincibeyi17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,192
383
83
Halen çıkmadı 02.04 başvuru bugün 13.05

adanali011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,545
499
83
Vermediler yeter hergun bakmaktan bıktım ben

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Sabredin beyler 2021 e kadar bu işlem tamam para basma makinelerinde arıza çıkmış yurt dışından makine getirmeye calisiyorlarmis

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
herkesin onay alacak merak etmeyin sigaraya boşuna mı zam yaptılar kredi paraları çıksın diye :D

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
herkesin onay alacak merak etmeyin sigaraya boşuna mı zam yaptılar kredi paraları çıksın diye :D
Yapsınlar millette para yok pul yok iş yok güç yok bı de gelip utanmadan zam yapıyorlar millet bunlardan para bekliyor bunlar da milletten nasıl bı ülkede yaşıyoruz arkadaş nerde görülmüş başka ülke vatandaşının kendi vatandaşın dan değerli olduğu bir memleket her geçen gün yeni sürprizlerle karşılaşıyoruz ve her geçen gün bunlardan daha çok igrenmeye başlıyorum cebimizdeki her paraya göz diktiler para yok diyoruz olsun sen bulursun diyip utanmadan bı de zam yaptirtiyorlar arkadaş bunlar kabine toplantısında ne içiyorlar nasıl bir kafayla hep böyle enteresan kararlar alıyorlar kredi teitterda gündemde 1. sayfaya geliyor para yok da anla keyfinden 1. sıraya gelmiyor insanlar parasız bunlar da sanki bunları görüp inadimiza zam yapıyorlar bakalım her gün bir sürpriz yarın ne çıkacak Kinder yumurtadan bakalım bı gidin artık ya valla seçim günü gelsin sabahın köründe gidecem oy kullanmaya orda beklicem

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
2tl gelmiş birde..

Zaten para yokki devlette cezalardan ve koprulerden vs para kazanıyordu sımdı oda olmuyor dısarı cıkma yasagı oluyor sehrler arası yolculuk kısıtlaması var. sigaraya geldıyse alkolede gelır zam. durum hıc ıc acıcı degıl ama . turuıstlık yerlerdekı ısletmecılerın %70 batar bu yaz.

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
2tl gelmiş birde..

Zaten para yokki devlette cezalardan ve koprulerden vs para kazanıyordu sımdı oda olmuyor dısarı cıkma yasagı oluyor sehrler arası yolculuk kısıtlaması var. sigaraya geldıyse alkolede gelır zam. durum hıc ıc acıcı degıl ama . turuıstlık yerlerdekı ısletmecılerın %70 batar bu yaz.
aynen ülkenin hali içler acısı bir durumda zaten para yok üretim sıfır bir de haspelkader turizmden gelen para da bu sene gelmeyecek ekonomiyi ayakta tutan vergilerden başka bir kalem yok e zam yapılacaksa ilk neye yapılacak tabii ki alkol ve sigaraya çünkü bunlara zam yaptığın zaman hem diğer ürünler gibi tepki çekmeden arada kaynayıp gidiyor hem zaten sağlığa zararlı içmeyiversinler diyerek aradan çıkabiliyorsun hem bunları içenler zaten bizden değildir diyerek bir nevi cezalandırıyorsun hem de kasaya para giriyor yani bir taşla bir sürü kuş vuruyorsun Dünya'nın her yerinde kola ile aynı fiyata olan bira burada 10 katı fiyata satılıyor göz göre göre bu kadar acizlik ve utanmazlık biraz fazla

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
2tl gelmiş birde..

Döviz bu haldeyken turizme hiçbişey olmaz merak etme

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
Döviz bu haldeyken turizme hiçbişey olmaz merak etme
Şuan hepsi zararda. Büyük turizm şirketleri ve büyük oteller ayakta kalır ufak işletmeler dayanamaz her planlarını bu zamanlara diye yapıyorlar. Bayramda hepsi %90 veya %100 dolu olacakken hepsi boş olacak.. Birşey olmaz mı yinede

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
Normal hayata geçelim siz zamları o zaman görün verdiklerini nasıl misliyle geri alıcaklar