Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Tipster Tahminin

Xxmannn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,153
2,210
113
Flamengo şampiyonluğu da garantilemiş.
Deplasman takimi ligde kalmak istiyorsa gol bulmak zorunda

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,629
2,135
113
Şunuda şuraya koyalım gelirse çekiliş yaparız.

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,420
4,400
113
Braga - wolverhanpton ms2
Beşiktaş - Bratislava ms1
Dudelange - Apoel ms2

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Evet bugunku Avrupa Ligi maclarindan 3 mac koyalim Monchengladbah cok formda ve rakibi kim kendi evinde ona fark atan Wolfsberger sen misin bana fark atan bu sefer ayni tarifeyi ona deplasmanda Monchengladbach uygular acimaz kazanmak ta zorunda zaten iy 2 ms 2 de olur ama maceraya gerek yok ms 2
Astana yi evinde yenmeyeni dovuyorlar evinde hic bi amaci olmayan Astana nin rakibi Manchester United ev sahibi prestij macina cikiyor 4 macta 1 golu var Manchester United farka kosar gibi gozukuyor deplasmana verilen 1.75 cok degerli bir oran +7 olabilecek bir mac varsa bugun o maclardan biri bence bu mactir ev prestij icin sahada deplasman zaten bir ust turu garantilemis bu maci alarak liderligi pekistirmek amacinda iki takimda gol atabilir ama yine maceraya gerek yok 2,5 üst cok cazip
Celtic çok formda boyle bir takimi bu aralar kimse hele ki icerde karsisina almak istemez bu sene onu Sampiyonlar ligi play off 1. turunda eleyen Cfr Kluj 1 sonraki turda elenince ne tesaduftur ki Avrupa Ligi nde ayni gruba dustuler daha once boyle birsey oldu mu hic hatirlamiyorum ben simdi bu 2 takim bu grupta 1. ve 2. sirayi paylasiyorlar ama Celtic bu ara cok formda ve evinde rakibi son siraya demir atmis Rennes ve hic bir amaclari yok bu hafta kendi liginde St. Etienne deplasmanina gidecekler bu onlar icin daha onemli gruptaki tek puanini da evinde aCeltik ten almisti ama gruptan lider cikiyorsan bir rakibinle 2 defa oynuyorsan ve o rakibin sonuncuysa 2 macin 1 ini kazanacaksin ve zaten formda olan Celtic rakibine acimaz diyorum mac sonucu 1
1- Wolfsberger-Monchengladbach MS 2
2- Astana-Manchester United 2,5 üst
3-Celtic-Rennes MS 1
Sürpriz ise yine sirasiyla
1- Monchengladbach Handikaplı 2
2- Manchester United 3,5 üst
3- Celtic Handikapli 1
Bomba ise
Manchester United kazanır ve 4,5 üst biter 8 orani var
Hepimize bol şanslar