Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet TJK At Yarışları

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
bende İBRİŞİM HANIM tekti hocam sonradan korktum at ekledim
dostum ben oraya 1.3.4 yazmıstım tabelayı 2 1.05 diye tek atmamak için yıktım orayı mecbur 4 ü attım yoksa bende biliyorum 1.05 atı tek atmayı sevmiyorum ben sürdirek at tek atmayı 20 seneden fazladır oynuyorum tek atmam asla 1.05 çok büyük paralarım gitti 1.05 yüzünden 500 k param gitti ankrada

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
yarın çok sağlam 2 tane tek var biri hiç geçilmez diğerini telefonla arayıp sordum bir abimizin baktığı at ankaradan eskisi gibi illa sağı solu arayacaz yani arkadaşlar yarın altılıyı bulmaya hazır olun :D @İskorpit @Kaneko55 @Smake05

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
dostum ben oraya 1.3.4 yazmıstım tabelayı 2 1.05 diye tek atmamak için yıktım orayı mecbur 4 ü attım yoksa bende biliyorum 1.05 atı tek atmayı sevmiyorum ben sürdirek at tek atmayı 20 seneden fazladır oynuyorum tek atmam asla 1.05 çok büyük paralarım gitti 1.05 yüzünden 500 k param gitti ankrada
TURBO koşardı onuda mı tek atmadın hocam hiç o at koşunca ganyan bayide herkes altılı oynamıyor 5li gibi oynuyordu o koştuğu zamanlar en son kafkaslı geçti

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,518
4,792
113
yarın çok sağlam 2 tane tek var biri hiç geçilmez diğerini telefonla arayıp sordum bir abimizin baktığı at ankaradan eskisi gibi illa sağı solu arayacaz yani arkadaşlar yarın altılıyı bulmaya hazır olun :D @İskorpit @Kaneko55 @Smake05
Hadi bakalim sabahtan etiketle bizde göz atalım duyulmasin diyorsan dm den yaz 😀😀

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
TURBO koşardı onuda mı tek atmadın hocam hiç o at koşunca ganyan bayide herkes altılı oynamıyor 5li gibi oynuyordu o koştuğu zamanlar en son kafkaslı geçti
yemin ederim tek atmadım turbo koştuğu günler altılı oynamazdım para vermiyordu ama ankarada alper kaana geçildiği koşuda alper kaanın yarım kan olduğunu ta 1ci yarışından beri izmirde bas bas bağırıyorlardı ordan bildiğim için alper kaanı tek attım turboyu geçti o gün 53 bin aldım ankarada çok iyi hatırlıyorum hipodrom karıştı felan

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,518
4,792
113
Bende 1.05 lik cok kolay tek atmam haci 1.05 lik mqc gelmiyor ki at gelsin görmedin mi gazide turkiyenin teki Karataşla gelmedi haci he her daimdede değil tabiki para bulmak istersen favoriyi yikacaksin haci..

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
yemin ederim tek atmadım turbo koştuğu günler altılı oynamazdım para vermiyordu ama ankarada alper kaana geçildiği koşuda alper kaanın yarım kan olduğunu ta 1ci yarışından beri izmirde bas bas bağırıyorlardı ordan bildiğim için alper kaanı tek attım turboyu geçti o gün 53 bin aldım ankarada çok iyi hatırlıyorum hipodrom karıştı felan
valla ilk yarışıda dahil hep tek attım en son kafkaslıyla koştuğu yarışta ikisinide yazdım kupona nedeni ilk kez mesafe uzattılar o yarışta mesafe uzayınca yanına at yazmıştım

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,518
4,792
113
2 keremi ne geçildi zaten ona hatta o at kaflasliyida turboyuda gecti atlar yarisi birakti :)

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
Bende 1.05 lik cok kolay tek atmam haci 1.05 lik mqc gelmiyor ki at gelsin görmedin mi gazide turkiyenin teki Karataşla gelmedi haci he her daimdede değil tabiki para bulmak istersen favoriyi yikacaksin haci..
bende favoriyi yıkmayı severimde olmuyor işte her zaman yıkılmıyor ben şu duruma ayar oluyorum o kadar sürpriz atı bul sonra tek ayaktan gitsin o atta türkiyenin teki bende buna ayar oluyorum bütün sürprizleri bil git favori attan yat gitsin 20k 30k para yani başıma geldi ordan biliyorum benim babam iyi yarışçı zaten ondan öğrendim bu oyunu onun lafı var favoriyi yıkıcaksan favoriyide yaz öyle yık der ben hep tersini yaptım çok kaybettim öyle favoriden

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,518
4,792
113
valla ilk yarışıda dahil hep tek attım en son kafkaslıyla koştuğu yarışta ikisinidbide ilk kez mesafe uzattılar o yarışta mesafe uzayınca yanına at yazmıştım
Reis hep atlara göre oynama birazda jokeyler yön weriyor yarışa karatasin nekani istanbuldu eskiden en kral ati ankarada getiremiyordu daha cok örnekleri warda neyse uzar gider şans isleri bunlar ama ezberede oynamayacaksin.. örnek Kaneko da cok kaliteli at değildi gazi 2. Oldu ama ben sewrim arada klas birincilikler yapıyordu simdi yavruları cok iyileri war..

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
2001 senesinde bir altılı buldum 176 bin lira 2 ortak bulduk kuponu ben yaptım muratcan koşuyordu bilenbiler bilir ankara kumunda inanılmaz bir attı veloyu felan kenter geçmişliği vardır ankarada o zaman daire fiyatı 10 bin felandı siz düşünün hepsi patlamıştı tevziyi 2 kişi bilmişti zaten biriside ankaradan bir kadındı 4 daira almıştı peder parayı çekle almıştık hipodromdan ne günlerdi be :D

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
2001 senesinde bir altılı buldum 176 bin lira 2 ortak bulduk kuponu ben yaptım muratcan koşuyordu bilenbiler bilir ankara kumunda inanılmaz bir attı veloyu felan kenter geçmişliği vardır ankarada o zaman daire fiyatı 10 bin felandı siz düşünün hepsi patlamıştı tevziyi 2 kişi bilmişti zaten biriside ankaradan bir kadındı 4 daira almıştı peder parayı çekle almıştık hipodromdan ne günlerdi be :D
dost yarınki tekleri at banada be kupon yapalım güzel bişe :)

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
arkadşlar yarın 4cü ayak 1 numara yürüyerek kazanırmış haberiniz olsun at sakatlanmazsa veya startta kalmazsa bildiğin yürüyerek kazanır diyorlar haberiniz olsun diğer tek çok sağlam bir yerden geldi ben pek inanmam bu işlere ama cidden adam sağlam antrenörü atın zaten aksilik olmazsa oda geçilmezmiş onu özelden yazarım @İskorpit @Kaneko55 @Smake05

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,518
4,792
113
Buda tam essekci cikti yaw 😀😀 nerdeydin sen yaw