Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet TJK At Yarışları

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
arkadşlar yarın 4cü ayak 1 numara yürüyerek kazanırmış haberiniz olsun at sakatlanmazsa veya startta kalmazsa bildiğin yürüyerek kazanır diyorlar haberiniz olsun diğer tek çok sağlam bir yerden geldi ben pek inanmam bu işlere ama cidden adam sağlam antrenörü atın zaten aksilik olmazsa oda geçilmezmiş onu özelden yazarım @İskorpit @Kaneko55 @Smake05
yazdım dm den kanka :D

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,518
4,792
113
tekirdağ çorluda ganyan bayim vardı benim abimle ortak ganyanı bile batırdık amk hastalık bu :D
Bunu biliyom haci kesin senin ganyanda oynamisimdir bende cerkezdeyim haci az gittigimde ganyan bayi aramadim çorluda hatta genelde otogarin karşısında war orda oynuyordum :)

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
Bunu biliyom haci kesin senin ganyanda oynamisimdir bende cerkezdeyim haci az gittigimde ganyan bayi aramadim çorluda hatta genelde otogarin karşısında war orda oynuyordum :)
garajlarda mı hasan abbiyle atilla abinin yeri çok severim onlarda beni sever tanıdığımız kapaklıda da vardı ganyan bayi sahibi hasan abi onunda adı kuyumcusu felan vardı devretti sadece iddaa yapıyor artık

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,518
4,792
113
garajlarda mı hasan abbiyle atilla abinin yeri çok severim onlarda beni sever tanıdığımız kapaklıda da vardı ganyan bayi sahibi hasan abi onunda adı kuyumcusu felan vardı devretti sadece iddaa yapıyor artık
Kapqklida hangi bayi ?

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
dostlar bugün tek verdiğim at yüzde 51 çıkmış şaka gibi söylemiştim yüzde 50 üstünü tek atmıyorum geleceğini bilsem bile size bol şans

kturgay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
917
266
63
arkadşlar yarın 4cü ayak 1 numara yürüyerek kazanırmış haberiniz olsun at sakatlanmazsa veya startta kalmazsa bildiğin yürüyerek kazanır diyorlar haberiniz olsun diğer tek çok sağlam bir yerden geldi ben pek inanmam bu işlere ama cidden adam sağlam antrenörü atın zaten aksilik olmazsa oda geçilmezmiş onu özelden yazarım @İskorpit @Kaneko55 @Smake05
selam aleykum diğer teki de söylese oynayalım