Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Togg 1.5 Milyon

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,905
3,240
113
Bunlarda hep öyle petrol bulundu dedi mazot 45 TL oldu gaz bulundu dedi 25 TL oldu araba yaptık dediler 2 milyon araba fiyatı oldu cahil bir toplum yüzünden bizde cezasını çekiyoruz malesef

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,068
2,866
113
Yerli dediğine bakma çoğu parçası yurt dışından geliyor zaten onlardan da vergi alınıyor ekstradan da o ülkelerin aldığı vergiler de var oda bize girmiş oluyor
parçaları dışarıdanmi alınıyor sen şimdi bunu yazarak buradaki herkesi inandırdin oylemi git iyice arastir öğren gel ondan sonra burda yorum yap

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Dünyanın en zengini olsam bile Türklerin yaptığı cikleti bile almam.Simdi zenginsen zaten daha pahalı kalitelilerini alırsın diceksiniz.100 araba koysam garajıma yine togg olmaz içinde.Nefret ettirdiler son 20 yılda hicbir milli duygum kalmadı.Not : çürük alabilecekken tabip binbaşı ile tartışıp askere gitmek istiyorum ben diyen bir adamdım.soguttular herseyden.ülkede hersey siyasi show ve boktan

ATAKAN505

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
123
42
28
fiyatı gercekden çok yüksek yerli olduğuna inandım gelmiyor eğer yerli olsaydı bu kadar yüksek fiyat olmazdi

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Giden acaba gerçekten gitmişmidirki kalanın arkada kalmakla ardında, kalan gidenden kalanlara tutunsunki adamlığın dimdik durmak olduğunu gidene arkasından göstersin

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
OLSUN ADAM YOL YAPTI AGGGGGGGGG

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
parçaları dışarıdanmi alınıyor sen şimdi bunu yazarak buradaki herkesi inandırdin oylemi git iyice arastir öğren gel ondan sonra burda yorum yap
Şu zamanda üretilen yerli otomobil TOGG’un yüzde 51’i yerli iken geri kalanı yabancı üretimdir.
Motoru Almanya'dan geliyor zaten git araştır dostum yalan söylemeye ihtiyacım yok benim tabi siz propaganda aracına alkış tutmayı çok seversiniz

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,517
1,708
113
tog benim icin onemli hz.tayib beyin urettigi ne varsa benim icin onemlidir. tayible eşimi yakalasam yatakta sorun tayib de degil benim eşim de dir diyip çıkışta tayib beye kolonya uzatir tekrar bekleriz efendim derim

bromer

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,418
583
113
Bizim ehonomimiz çoh eyi gardaşum. Tugg yerli ve milli 2milyar olzada alınur. Elin gavuru bara yiyeceğine benim esnafım yisin. Bunlar hep amarıganın oyunları fedö oradan bize bulaşmaya devam ediyor yeenim.

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,517
1,708
113
Bizim ehonomimiz çoh eyi gardaşum. Tugg yerli ve milli 2milyar olzada alınur. Elin gavuru bara yiyeceğine benim esnafım yisin. Bunlar hep amarıganın oyunları fedö oradan bize bulaşmaya devam ediyor yeenim.
ooo tayibcimiyiz reis benide alsaniza araniza nereye basvurcazz

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,232
1,060
113
Chpli andavallar dolusmus gene.
Yahudilerin kurdugu bir ulkede kendi arabasını yapmak muhendislikte gelismek bir hayaldi 20 sene öncesine kadar
Devrim arabaları filmini izleyen bile bilir
Akp hayranı değilim ama gerçekler diye bir sey var
Toplumun yuzde 48in gerceklik algisi bir ineginki kadar

Hunreis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,182
1,218
113
Dünyanın en zengini olsam bile Türklerin yaptığı cikleti bile almam.Simdi zenginsen zaten daha pahalı kalitelilerini alırsın diceksiniz.100 araba koysam garajıma yine togg olmaz içinde.Nefret ettirdiler son 20 yılda hicbir milli duygum kalmadı.Not : çürük alabilecekken tabip binbaşı ile tartışıp askere gitmek istiyorum ben diyen bir adamdım.soguttular herseyden.ülkede hersey siyasi show ve boktan
Hükümetle devlet farklı şeyler bu devlet asırlardır vardı asirlarcada var olacak baştaki üç beş cakali devlet sanıp memlekete küs olunmaz.

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,232
1,060
113
Hükümetle devlet farklı şeyler bu devlet asırlardır vardı asirlarcada var olacak baştaki üç beş cakali devlet sanıp memlekete küs olunmaz.
Ben bu ulkeyi akpden daha iyi yonetebilecek tek bir parti olduguna inanan birine psikolog raporu tavsiye ederim. Akp' nin bir proje olduguna inanan biriydim ta ki muhendislikte gelisip azerbeycanın ermeni ordusunu 2 kere rezil kepaze edip pkk' nın a..na koyana kadar. Bu ulkede ana muhalefeti ulkeyi pkkya satarken hem de. Her ne kadar gazze konusunda korkak olsa da hic bir piyon devlet savunma sanayiye bu kadar yatirim yapmaz.

beko5252

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
103
12
18
Ya oyle degilse burda kandirildim yazican demi

byvictory123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
250
87
28
Birşeyler yapilmiyorken bunların sesi çıkmaz birileri birşey yapınca aq yapa yapa bunumu yaptınız derler.10 yıl öncesine kadar terörle mücadelede askeriyenin kullandığı ekipmanları, istihbarat teşkilatının kullandığı ekipmanları bile ABD den alan bir devlet bunların hoşuna gidiyor bunlar okadar büyük milliyetçi vatan sever ki şuan ABD ye rağmen Ermenilerin ellerinden aldığın toprağın için azerbeycanda ne işimi var derler.Okadar büyük Atatürkçüler ki birileri seni tehdit olarak görüp adaları silahlandirdiginda komşularımızla aramızı bozdunuz derler.katara libyaya üst kurup bölgesel gücünü gösterdiğinde arapmiyiz biz derler.somaliye üst kurup Somali denizlerinin kontrolünü ve isletmesini ustlendiginde(petrol için Fransa buraya talip)bizim karnımı aç ne işimi var orada derler.bunlarin ufku çok açık arkadaşlar programları heykel acilislariyla dolu.

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,391
1,476
113
Bu araba yerliyse neden bu fiyat bilgisi olan varmı bana sacma geldide 1 tonluk demir ve batarya olan bi araç ..
Dacialara, fiatlara zaten 1 milyondan aşağı istemiyorlar. Evet pahalı fakat piyasa koşullarına göre arabanın fiyatı gayet uygun