Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Trambet - 30 TL Yatırımsız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

avsarkazm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
436
115
43
Tamam belki önemli değil ama bende de 2 kuponda küsüratları yatırmadılar. Toplamda 5 lira oldu. Yani her kuponda küsürat keserlerse böyle işimiz var.

avsarkazm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
436
115
43
Ahaha şuan başıma müthiş bir şey geldi. Hesabımda 63TL vardı. Sonuçlanmayı bekleyende 63tl lik bir kuponum vardı. Kupon kazandı. Yani hesabımda 126TL olması gerekirken 3TLyide silip 60TL bıraktılar. Kazandığımı yatırmayı bırakın hesapta olan parayıda sildiler. Bence bu site zor para verir.

avsarkazm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
436
115
43
Şuan diğer kazanan 60TL lik kuponumunda sadece 30tl sini yatırdılar

avsarkazm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
436
115
43
Görüyorsunuz arkadaşlar. Hesabımda 121.5TL olması gerekirken sadece 60TL var.

Ekli dosyalar

AYHNKY

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
55
8
8
benimde aynı durum 40 tlvardı hesapta 80 lraliık kazandı hesap 80 lira :D

avsarkazm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
436
115
43
benimde aynı durum 40 tlvardı hesapta 80 lraliık kazandı hesap 80 lira :D
O da güzel :D Hatta ben şuan farkettim. Son kuponumun kazancına bakacak olursan hesapta 94.5 varken 60tl lki kupon kazanmış. Normalde hesap 154.5 olması gerekirken 121.5 yazmışlar. Hatta bunun üstüne birde hesaba sadece 60tl aktarmışlar :D toplama işlemini bile yapamayan adamlara güvendik zamanımıza yazık oldu gerçekten

AYHNKY

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
55
8
8
son kazanan kupon hesaba geçiyor sitenin alt yapısında öyle bi hata var

iceman22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
250
44
28
Ahaha şuan başıma müthiş bir şey geldi. Hesabımda 63TL vardı. Sonuçlanmayı bekleyende 63tl lik bir kuponum vardı. Kupon kazandı. Yani hesabımda 126TL olması gerekirken 3TLyide silip 60TL bıraktılar. Kazandığımı yatırmayı bırakın hesapta olan parayıda sildiler. Bence bu site zor para verir.
ben ümidi kestim zaten gana milli takımı gol atalı 24 saat oldu oysa :D olan bizim 250 ye oldu

dincer33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,815
621
113
bu site yatırım yaparsa herhangi bir arkadasa benim için büyük süpriz olacak.. bana bonus bile yüklemediler.. :D

avsarkazm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
436
115
43
Arkadaşlar şuan çevrimi tamamladım Hesabımda olması gereken toplam para 94.5TL iken şuan 0 var. Acaba şu canlı yardımdan yazılan mesajlara cevap alan oldu mu hiç?

Son düzenleme:

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,727
3,517
113
çekim yapan varmı hatta hatası düzelen?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...