Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Trambet - 30 TL Yatırımsız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

paydore

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
294
37
28
Çekim vermeye izin vermiyor bilginiz olsun boş yani tahminlerimiz tuttu

ardagomiss10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
308
33
28
beyler sakin olun makara yapıyorum siteye bi girdim girer girmez leş olduğunu anladım üye bile olmadım uğraşmayın :D

paydore

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
294
37
28
Ya yarın bugün canlı destek çıkacak 100 yatırım isteyecek göreceksiniz çok kişiyi kandiracaklar

oguzdemir277

𝓝𝓮𝓿𝓮𝓻 𝓖𝓲𝓿𝓮 𝓤𝓹
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,095
251
83
Çevrim bitti 100 tl ti 200 yaparsam çekim yapacağım ama kupon yaparken tc kimlik no doğrulamadınız diye bi hata verdi doğrulama sayfasına girdiğimde doğrulamıyor nedendir arkadaşlar format diyor hepsini denedim olmuyor

Ekli dosyalar

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
bana da kupon yaptırmıyor tc yi onaylayın dio ama onaylamıo

Th2828

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,141
1,050
113
sadece cevrim kaldı kombinlerde 3 maçtan fazlyasa en az pran 1.550 dediler 2 maçta 1.70 tek maç 2.2 demişelrdi

Th2828

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,141
1,050
113
bişey sorabilrimiyim siteye girip bakarmısınız cleveand ilkarı 1 ilkarı o ilkarı 2 var bu oynanabiliyormu acaba ?? 3 secenekli...ms 2 secenekli ben oynadım. bakalım sadece ona kaldım gelirse ilkyarı 1 cevrim tamam cekim yapcam

unfair07

Üye
Yeni Üye
12
1
3
bu kadar şikayet varken birisi kalkıp yattı para diyor ve ispat bile etmiyor böyle üyeler bilerek yanlış bilgi vermekten engellenmeli ayıptır

Th2828

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,141
1,050
113
eger cevrimi halledersem bu gece yarın akşam gibi haber veririm fotoda atarım deikleri gibi cevrim yapıyorum eger sıkıntı olursa bilinki sıkıntılı site aynı ıp den giriyorum ayrıca oranlrı deikleri gibi sartlarıda öle yapıyorum bakalım artık

berkegnddd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
111
9
18
Ben ilk konu açıldığında anladım boş site olduğunu tc kimliklerinizi iyi topladılar ama liseliler açmış işte belki para yatıran mal olur diye

paydore

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
294
37
28
bişey sorabilrimiyim siteye girip bakarmısınız cleveand ilkarı 1 ilkarı o ilkarı 2 var bu oynanabiliyormu acaba ?? 3 secenekli...ms 2 secenekli ben oynadım. bakalım sadece ona kaldım gelirse ilkyarı 1 cevrim tamam cekim yapcam
Kardeşim ben çevrimi tamamladım kaç kuponuda çöpe attılar tutan 600 liralık kuponu kaybetti olarak gösterdiler 200 çekim veriyorum yetersiz bakiye diyor bilgin olsun uğraşma

tugayercins

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
140
21
28
beyler müşteri temsilcilerini nerden seçmişlerse çok kaba salak salak konuşuyoor

AYHNKY

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
55
8
8
1 saat önce çevrimiçiydi destek bağlandım çevrimi tamamladım herşey tamam dedim adam promosyonları okuyun dedi sonra birşey demedi ful sıradaki gol oynadım yani 3 ihtimalli herşey şartlara uygundu ama JULYBET dolandırıcıları gibi konuşuyorlar ağızları aynı öyle ben bunları nereden bulabilirim çevrem sağlam arkadaşlar inanın ölesiye dövmek istiyorum ben bunları konuyu açan destek olablr mi adreslerine ulaşabilirmiyiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...