Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Trambet - 30 TL Yatırımsız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xaero571

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
707
116
43
ben doğrulama yaptım 1 saat içinde yattı bonus adınızı ve soy adınızı büyük harlerle yazın

Musacan26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
748
141
43
canlı destek trampet çalmaya gitmiş su an mesguller ve yoklar

suat62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
233
24
18
Dunden beri bekliyom yatmamis az once uye olana nadil yatiyo

Uk24uk

Üye
Yeni Üye
17
1
3
Kimlik onayı yaptım 3saniye sonra siteye girdim yatmış bide şartlar değişmiş tekli 2 oran birden fazla maç 1.80 oran olmuş alt üst vs şart yazmiyor

Uk24uk

Üye
Yeni Üye
17
1
3
3-1 olan maç var ev kırmızı görmüş sonraki gol yanlislikla deprem bascagma sıfıra bastık normalde sırala 1-0-2 burada 1-2-0 yazıyor sıradaki gol vs gol olursa btar olmazsa yanlışlıkla 5kati :)

iceman22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
250
44
28
kardeşler bu site neredeyse 1 gün olan tutan ve kazandığı onaylanan kupon kazancımı eklemiyor.8 mesaj salladım tık yok.canlı yardımları zaten pert.bence bu site ödeme yapmaz kimlik bilgisi topluyorlar.bu arada yatırımlı bir bonus haberim var almayan varsa ve işine geliyorsa.ben paylaşayım da isteyen alır isteyen almaz.
www.jasminbet162.com
Maksimum çekilebilecek miktar 100 TL dir. Çekim yapılabilmesi için min. 100 TL yatırım yaparak min. 1,50 orandan ana para çevrimi yapılması yeterli olacaktır.

Bynirvana

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
54
6
8
beyler bi arkadasım aranagoal24 sitesinde 75 tl deneme bonusu almıs suan hesabında 79 bin tl si var site yatırım istiyomus 250 tl bilgisi olan varmı bana pek inandırıcı gelmedi o kadar parayı verceği ama sizlere sormak istedim

paydore

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
294
37
28
beyler bi arkadasım aranagoal24 sitesinde 75 tl deneme bonusu almıs suan hesabında 79 bin tl si var site yatırım istiyomus 250 tl bilgisi olan varmı bana pek inandırıcı gelmedi o kadar parayı verceği ama sizlere sormak istedim
Kesinlikle 79 bin ödemez siteyi bilmiyorum ama enfazla belki 500 öder

Musacan26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
748
141
43
kardeşler bu site neredeyse 1 gün olan tutan ve kazandığı onaylanan kupon kazancımı eklemiyor.8 mesaj salladım tık yok.canlı yardımları zaten pert.bence bu site ödeme yapmaz kimlik bilgisi topluyorlar.bu arada yatırımlı bir bonus haberim var almayan varsa ve işine geliyorsa.ben paylaşayım da isteyen alır isteyen almaz.
www.jasminbet162.com
Maksimum çekilebilecek miktar 100 TL dir. Çekim yapılabilmesi için min. 100 TL yatırım yaparak min. 1,50 orandan ana para çevrimi yapılması yeterli olacaktır.
jasminbetin içinden geçeyim ben sabahtan beri aynı mesajı 50 kere attılar

AYHNKY

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
55
8
8
Arkadaşını sakın yalnız bırakma zor bir döneme girebilir

curvasud

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
241
34
28
T.C dogrulamısını buyuk harflerle yazdım dogum tarıhını de sadece yılı yazdım doğruladı. bonus yatmadı ama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...