Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Ankara hatay yolu açık bilginize
Bir yakın dostum gitti arabasıyla ankaradan hatay a

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,653
25,418
113
Japonlardan bile yardım ekibi gelmiş ama diğer kardeş ülkeler ortada yok niyeyse

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,951
44,326
113
Japonlardan bile yardım ekibi gelmiş ama diğer kardeş ülkeler ortada yok niyeyse
4 numarali yardm cagrisi yapilmis en ust seviye omu acaba.en kral hareketi azeriler yapdi aninda goruntu hemen geldiler.dier yardim ederiz diyenleride anlamiyorum mk yardim ederiz ne lan yavsak insanlar donarak öluyor burda ekibini hazirla gonder hemen.enkaz altinda yardim isteyenler dolu sosyal medya.bi bananin yaninca cocugu ölmüs baba saatlerce cocugun olusunun yaninda kalmis yeter artik dayanamiyorum bu aciya cikartin beni diyor cok ic parcalayan durumlar

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,739
5,560
113
4 numarali yardm cagrisi yapilmis en ust seviye omu acaba.en kral hareketi azeriler yapdi aninda goruntu hemen geldiler.dier yardim ederiz diyenleride anlamiyorum mk yardim ederiz ne lan yavsak insanlar donarak öluyor burda ekibini hazirla gonder hemen.enkaz altinda yardim isteyenler dolu sosyal medya.bi bananin yaninca cocugu ölmüs baba saatlerce cocugun olusunun yaninda kalmis yeter artik dayanamiyorum bu aciya cikartin beni diyor cok ic parcalayan durumlar
evet en üst seviye 4

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,739
5,560
113
Su durumda bile sadece azerilerin geldigini gordum gelisi geliriz ederizde suan.ermenistan israil ve yunanlar kin besleyedikllerimiz (karsilikli) onlar bile yardim cagrisina evet demisler
gürcistanla ilişiler düzeldiydi en son onlardan bekliyordum ben esas son durum ne bilgim yok en büyük ticaret ortakları biziz adamların

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Su durumda bile sadece azerilerin geldigini gordum gelisi geliriz ederizde suan.ermenistan israil ve yunanlar kin besleyedikllerimiz (karsilikli) onlar bile yardim cagrisina evet demisler
Yunanistan japonya Azerbaycan Rusya yardım gönderdi benim bildiğim ama hiç yardım gelmiş gibi değil ortalık hala yardım bekleyen tonlarca bölge varmış arama çalışmaları yapılmayan

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,653
25,418
113
Yunanistan japonya Azerbaycan Rusya yardım gönderdi benim bildiğim ama hiç yardım gelmiş gibi değil ortalık hala yardım bekleyen tonlarca bölge varmış arama çalışmaları yapılmayan
Japonyayla azerbaycanı gördük te diğerlerini göremedik hatayın %90ına zaten ulaşım sağlanamıyomuş ne havadan ne karadan deniz birlikleriyle yapacaklar mış bakalım doğruysa

Zavadanak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
565
577
93
Deprem yazip 1866 a mesaj göndererek Afada 20 tl bagista bulunabilirsiniz dostlar herseye Mobil ödeme vs yapıyoruz destekleyelim lütfen

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,951
44,326
113
Benim izlenimim,suan enkaz olan yuzlerce binaya dokunulamadi bile.icinde canli carsa onlarda donarak olecek.vaziyet cok agir cok acil yardimlara ihtiyac var

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,951
44,326
113
Japonyayla azerbaycanı gördük te diğerlerini göremedik hatayın %90ına zaten ulaşım sağlanamıyomuş ne havadan ne karadan deniz birlikleriyle yapacaklar mış bakalım doğruysa
Havadan niye ulasilamiyormus yahu?buda ck abarti.hadi ucak pisti hasar almis anladikda helikopter var sonucta.ayrica sadece askeriyede 100lerce helikopter mevcut nasil hava ulasimi yokmus