Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Bu numaraua ulasilamiyor

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
Kim tabiki fox adamlar askere devlete sallıyor hadi biz şimdi bu duruma sinir den laf ediyoruz ama onlar herzaman karalamak için konuşuyor
Aynen bildigin devlet dusmani lan onlar.zaten turk kanali deil bi avrupa ulkesi ila baglantili kanalda hangi ulke ile baglanti vardi hatirlayamadim

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,653
25,418
113
Fuat oktay aciklama yapiyor ama katiksiz yalan konusuyor enkazlardan 8000 kisi cikarildi diyor 2700 ölü diyor sizin akliniz aliyormu su yikilan binalardan 8bin kisinim cikarilip 2,700 kisinin olmesini?
Daha ulaşılmayan yerler var çıkarılamayan insanlar var tabi yanlış olabilir ama zaten yarına kadar doğru Bi açıklama gelir

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,361
6,747
113
Fuat oktay aciklama yapiyor ama katiksiz yalan konusuyor enkazlardan 8000 kisi cikarildi diyor 2700 ölü diyor sizin akliniz aliyormu su yikilan binalardan 8bin kisinim cikarilip 2,700 kisinin olmesini?
Şimdiye kadar çıkarılanlar arama kurtarma devam ediyordur

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
su hatcik ve benzeri paylasimlar icimi parcaliyor cok uzuluyorum kahroluyorum mk cok caresiz hissediyorum kendimi allah yardim etsin boyle paylasim cok var ve full hataydan geliyorScreenshot_20230207-004222_Chrome.jpg

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,361
6,747
113
Kardes benim anlatmak istedigim rakamlarin yalannoldugu.o binalardan 2.700 kayip verip 8bini kurtarman mumkun deil.10 bin kisiden maximum 2k kisiyi kurtarabilirler 8 bini olay aninda hayatini kaybeder zaten.
O yaralılarin çoğu enkazdan çıkmamıştır deprem sırasında panik yapıp kaçarken hastanelik olanlardir bence
Onlarda depremde yaralanmış sayılıyor

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
Haluk leventin konularindaki yorumlara bakin herkes hatay diye ciglik atiyor baska hiv bi sehirde bu yok sadece hatay ama az buz deil yorumlar vr yardim cagrilari hep hatay cok uzgunum hatay icin

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Haluk leventin konularindaki yorumlara bakin herkes hatay diye ciglik atiyor baska hiv bi sehirde bu yok sadece hatay ama az buz deil yorumlar vr yardim cagrilari hep hatay cok uzgunum hatay icin
Hatay çok kötü durumda, bir arkadaşım var onunla konuşuyorum fırsat buldukça yazıyor. Anlatamıyorum şimdi çok kötüymüş Hatay

TayfunWhite

Since 1963🐊🟢⚪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
30,625
9,650
113
NTV de ki yayın da 1 can daha çıkarıldı enkazdan canlar daha çıkarılacak inşallah

Lyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,588
456
83
Dostum suan kimseye birsey anlatamassjn insanlarin başına gelecek birşeyler sonra akillnacak.. bunun dışında yaw otogarda otobüs fiyatlari yükselmiş diyorlar (ist) bunun doğruluğu nedir acaba bilen warmi. Aw elin ermenistani yardim etmek istiyor bizim halkımız milleti nasil s.. derdinde aw böyle insanlarin ben..
Battaniyeyi 500den satmak istoyorlarmis doğruysa bunların insanlığına tukureyim , Çinden Rusyadan bile müşteriler iyimisiniz diye soruyorlar elin insani kendi insanımızı gecti

Lyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,588
456
83
Hataysporlu 1 futbolcu da enkaz altindaymis

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Allah belasını versin ki Kadıköy İnönü caddesinden kadık y metrobüse 100 lira yazdı taksi. Sadece yol parası istemiştim burdan ama 200 verdim ve 1 tane utanmaz adam 100 lirayı yarın ödicem diye kimliğimi aldı. Allah'tan bildiğim Bi taksi durağı sahrayıcedid de yarın alıcam.
acelen niyeydi kardeşim anlamadım ki yarın götürürdün, neyse iyi yapmışsın sağol