Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

NonStopp

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,984
9,632
113
Daha hic bisey tespit edilemedi kardes,o yazan 6000 bina yikildi sadece tespit edilenler daha hataya yeni girilmis yikilan bina 30k dan asagi olmaz gibi gozukuyor
Hocam zaten tespit edilmiş yazmadım antepteki sadece bı ilçe bu belediye başkanı açıklaması. Bı önceki mesajımda yazdım hataya daha yeni girilmiş diye en büyük hasar oradaymis haberlerde bile gösteremediler Allah yardımcıları olsun bı an önce sağ saglim kurtulurlar inşallah

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,345
113
Hataya bu saate kdr girilmemesine ve hastahanenin yikilmasini kabullenemiyorum abi hastahane yikilmaz herhangi bi durumda insanlarin cani kurtulmasi icin hastahane lazim ama hastahane yikilmis,yol kapaliydi hataya gireemedik aciklamasi cok acizce yol yoksa hava var havada yoksa deniz var insanlar oluyorlar cildiriyorum.

seko5050

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
151
66
28
fay hatti kirilirsa patlarsa kiyamet baslar ozaman allah sonumuzu hayir etsin

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,345
113
Hocam zaten tespit edilmiş yazmadım antepteki sadece bı ilçe bu belediye başkanı açıklaması. Bı önceki mesajımda yazdım hataya daha yeni girilmiş diye en büyük hasar oradaymis haberlerde bile gösteremediler Allah yardımcıları olsun bı an önce sağ saglim kurtulurlar inşallah
Yok bro ben sen konuyu acmisken fikrimi soyledim.simdi kizilay baskani her yere ulasildi dedi canli yayinda cildirdim.ulan senden 1 dk once canli yayin yapildi her yer yikilmis 1 tane arama kurtarma calismasi yok nereye ulastin neyi tespit ettin

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,345
113
Suan merakdan tv kanallarini bi gezdim normal yayin yapan varmi diye bakdim tv 8 ve show tvnin haber icin yeteri alt yapisi olmadigini bildigim icin yapamiyorlardir diye dusundum ama onlarda haberturk ve ntv ile ortsk yayin yapmislar sadece 1 kanal normal dizi yayini yapiyor simdi bu kanal hakkinda ne dusunsemki imkani olmayan bile ortak yayina gecmis bu dizi yayinliyor.hic sevmem agir siyasi kanal oldugu icin simdi bidaha tiksindim o kanaldan

TayfunWhite

Since 1963🐊🟢⚪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
30,625
9,650
113
Enkazlardan çıkarılan insanlar haberleri gelmeye başladı şükürler olsun.Bir yandan da hala gidilemeyen çok yerler var diyor sunucular Allah yardımcımız olsun

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,653
25,418
113
Suan merakdan tv kanallarini bi gezdim normal yayin yapan varmi diye bakdim tv 8 ve show tvnin haber icin yeteri alt yapisi olmadigini bildigim icin yapamiyorlardir diye dusundum ama onlarda haberturk ve ntv ile ortsk yayin yapmislar sadece 1 kanal normal dizi yayini yapiyor simdi bu kanal hakkinda ne dusunsemki imkani olmayan bile ortak yayina gecmis bu dizi yayinliyor.hic sevmem agir siyasi kanal oldugu icin simdi bidaha tiksindim o kanaldan
Kim tabiki fox adamlar askere devlete sallıyor hadi biz şimdi bu duruma sinir den laf ediyoruz ama onlar herzaman karalamak için konuşuyor

Aybuke1515

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3
2
3
Diyarbakır bölgesinde kalacak 200 kişilik yer var getirecek araç vardır herkesin dikkatine hersey tamamamn tarafımıza ait sadece aramanız yeterli tl 05350515295

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Diyarbakır bölgesinde kalacak 200 kişilik yer var getirecek araç vardır herkesin dikkatine hersey tamamamn tarafımıza ait sadece aramanız yeterli tl 05350515295
Bu mesajı yayınlıyorum izninizle

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Arkadaşlar ben anlamıyorum neden yardım etmiyorsunuz 3 lira 5 lira herkes verse zaten olacak ben bütün apartmanı ayağa kaldırıp bunları topladım. 3 taksiyle gidecr şeyler bunlar yapmayın alla aşkına
ne istiyorsun dostum açıkça yazar mısın eskileri okuyamadım

TayfunWhite

Since 1963🐊🟢⚪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
30,625
9,650
113
7.840 insan çıkarılmış enkazlardan Allah şifalar versin

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,345
113
Fuat oktay aciklama yapiyor ama katiksiz yalan konusuyor enkazlardan 8000 kisi cikarildi diyor 2700 ölü diyor sizin akliniz aliyormu su yikilan binalardan 8bin kisinim cikarilip 2,700 kisinin olmesini?