Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

abree

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,743
5,748
113
Screenshot_20230206_203911_com.google.android.apps.messaging.jpgScreenshot_20230206_203911_com.google.android.apps.messaging.jpg
İSTANBUL KADIKÖYLÜ ARKADAŞLARA...
Yardım için merkezlere gidemeyecekler için evden de alıyorlarmış yoksa partiyle falan işim yok bilginiz olsun...

DUYURU

DEPREM BÖLGESİ İÇİN YARDIM KAMPANYASI BAŞLATIYORUZ

Deprem bölgesi için yardımlarınızı (Isıtıcı, battaniye, kışlık bot ve mont) ilçe binamıza getirebilir, +905324827573 no.lu telefonu arayarak adresinizden alabiliriz.

İlk yardımlar yarın 17:00'da gönderilecektir.

Adres: Hasanpaşa Mah. Saray Ardı Cad. No: 104 Toprak İş Merkezi D: 2 Kadıköy / İstanbul

DEVA PARTİSİ KADIKÖY İLÇE BAŞKANLIĞI B028

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,334
5,535
113
Aklima gelmedi sinirden buraya bakmak helal olsun metroya.
Twitter da gormustum haberi. Dogrulugunu teyit etmek icin baktim dogruymus. Ama Sonraki seferler normal fiyat.
Ne kadar serefsiz insanlarda olsa, iyi insanlar hala fazlasiyla var. Su an ulke olarak şoku atlatamadik ve olayin buyuklugunu ilk anda kavrayamadik. Eminim herkes elinden geleni fazlasiyla yapmaya gayret gosterecek.

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,942
5,693
113
akçakent-kırşehir-kayseri yollar kapalı felaket tipi var maraşa otobüsle gidemezsiniz zaten kolayla yola çıkacak varsa ankara istikametinden denemeyin sabahı bekleyin

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Arkadaşlar battaniyeleri yükledim arabaya İzmir'de nereye bırakabilirim hiçbir yerde bir bilgi bulamadım bilgisi olan var mı afada da ulaşamıyorum

cecoman

Hayallerimi uçurtma yapmıştm onunda ipini kestiler
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,991
8,904
113
O daha hic bisey degil.enkazda kimbilir kac bin kisi var yikilan binalar hep buyuk binalar 10+katli ve oyle boylede yikilmamislar bildigin kum gibi olmslar.ozellikle 2000 sonrasi binalarda kurallar cok katiydi kalite bakimindan nasil hala bu kdr dandik yapilar var aklim almiyor.yavsak muteahitler 3 5 kurus fazla kazanicam diyr mazlemeden calarken insanlarin yasamlarinida calmis oldular.hastanne bile yikilmis sicayim boyle isin icine ulan devlet hastahanesi nasil yikilir ak ya
Bu ülkede hastane yikiliyorsa. Daha diyecek bisey yok

random

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,930
2,912
113
Dostlar küçük büyük demeden destek olalım sonuçta oradakiler de bizim kardeşimiz bu vatanın evladı bugün hayattayız ama yarınımız yok sonuçta elimizden gelen desteği yapalım kış var soğuk var Allah'ım yardım etsin

Oozi38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
111
38
28
Dostlar dualarınızı eksik etmeyin

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Yardım tırları sarıldı yola çıktı halen daha devam ediyor bizim memlekette
Turkiye geneli tüm Camilerde 23 e kadar koli yardımı alıyor bilginize arkadaşlar gün birlik vakti

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,942
5,693
113
istanbul,ankaradan maraş güzergah üstündeki yolların çoğu trafiğe kapalı şu an tipi nedeniyle o büyük sıkıntı güzergah değiştirip yolu uzatmaları lazım mecburen kara yolu ile yardım gönderiminde yarına açılsa bari yollar