Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Türkiye - Galler Kim Kazanır

Türkiye - Galler Kim Kazanır

• Türkiye

Kullanılan: 48 51.6%
  • Berabere

Kullanılan: 22 23.7%
  • Galler

Kullanılan: 23 24.7%

• Kullanılan toplam oy
    93

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
3. Luge oynarsak cok kotu bildigim kadariyla oyle olursa Belcika ile karsilasiriz sonraki turda 3. Olursak cok iyi olur o grubun 2.si ile oynicaz oyle biliyorum o da tam disimize gore

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,916
63,893
113
Başarılar TÜRKİYE 'M 🧐

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Beter olsun bu milli takım. Menajer takımı. Orkun, Taylan, Kerem, İrfan gibi adamlar yedekken ilk 11 çıkanlara bak. Kerem yedeklerde bile yok yazık günah. Yusufla Merih kesik yemiş İtalya maçının tek suçluları onlar sanki.
Bundesliga 2de 7 gol atmış Kenan gelmiş her maçta 11 oynuyor 80 dakikadan fazla süre alıyor ama Bundesliga 2nin gol kralı, 25ten fazla gol atmış serdar dursun kadroda yok. Süper

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
@bjornensz dost futbolu sadece Şenol Güneş biliyor birde Türkiyede muhabirler yorumcular adam gibi futboldan anlayıp bir doğru soru soramiyolarki zaten adaletli bir hoca olsa bu kadroyla çıkmaz sahaya

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Ben şahsen artik Hiç oralı olmuyorum moralimi bozmamak için gülüp geçiyorum böyle şeylere federasyon desen futbolla hiç alakalı birşey yaptığı şey yok guruptan çıkamayız lig baslana kadar yabancı sınırını konusuruz gündem bu olur

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Orkun Kökçü hayatının hatasını yaptı Hollanda yerine Türkiye'yi seçerek.

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
@Wilder dost böyle deme harika futbol var sahada müthiş bir futbolcu topluluğu var ama futbolu oynayacak yürek birde yetenek sıfır

mirza

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
253
48
28
Şu milli takım elensede keyifle izlesek şampiyonayı her geriye top attıklarında sinir krizi geçiren bir ben değilimdir herhalde

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Bizim amotor takımlar bunlardan daha çok futbol oynuyor nerde salak salak adamlar var bu formayı giyiyor hakedenler yok milli takımda nasıl hak hadalet bu

Cicero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,232
677
113
Beyler deliren bi ben miyim saç baş yolan bi ben miyim söylencek ne kadar çok şey var şu güzel kadronun oynatılamaması mı dersin şanssılzıklar mı dersin kazmalıklar mı dersin var oğlu var

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Gol yiyiyoruz sonra futbol oynamak istiyoruz baskı yapmak istiyoruz adamlarda tabiki bu saatten sonra zamana oynamak isticek

Cicero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,232
677
113
Bosver dost elenelim rahat rahat turnuva izleriz
Aga şu kadroyla galleri yenemiyosak gerçekten elenelim yani yani şu şenol güneş delirtti beni ya yedek kulübesi şu maçı çevirecek şekildeyken adam ilk 11 de başlatmadığı merihi 2. yarı oyuna alıyor hadi okey diyelim ona yusufu niye alırsın sen , kenan karaman şu takımda yeri olcak oyuncu mu umut meraş desen aynı keza deliriyorum deliriyorum