Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Vagosbet 100 TL FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,938
44,315
113
ne olsun çekilişten çıkan ödülü vermemişsin bide daşdaş geçiyorsun, üstüne o da hakaret ediyor beddua ediyor, iyice suyu çıkmış
Valla bro evet oyle yapmis ama niye acaba bunu dusundunmu?milletin parasina coken adama sen olsan atarmiydin acik konusayim bnde atmazim

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
ben muhattap olmuyorumki zaten siz oluyorsunuz.ben hakkımı talep ediyorum forum kurallarını çok iyi biliyorsanız ticaret yasak zaten o adam da banlanmıs asıl dolandırıcı oydu.bakın görün piyasada bile olmayan adamı savunuyorsunuz şuan.çekilişte admin kura çekti bana çıkmış ama para gelmedi.bende sıfırlanması için dua edicem gece gündüz rabbime.

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,518
4,792
113
çayla çorbayla olmaz ama poker olacak ne bileyim 200lük okey olur varvar olur yanık olur...
Gittimiz assada senin pederin takıldığı yer yanık yeri tam 200luk 51 oynarlar orda bakma ganyan olduğuna:) kapaklı tam kumar yeri aslında hersey gider

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,377
8,668
113
ben muhattap olmuyorumki zaten siz oluyorsunuz.ben hakkımı talep ediyorum forum kurallarını çok iyi biliyorsanız ticaret yasak zaten o adam da banlanmıs asıl dolandırıcı oydu.bakın görün piyasada bile olmayan adamı savunuyorsunuz şuan.çekilişte admin kura çekti bana çıkmış ama para gelmedi.bende sıfırlanması için dua edicem gece gündüz rabbime.
Kumar oynayarak gece gündüz rabbine dua et sen :) amele ya duaların kabul olsa şimdiye paran olurdu zaten kamil seni

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,377
8,668
113
şu forumda parası olan adam göster bana ? herkes bonus peşinde enayi
Forumda aktif olarak 400 kişiden fazla adam var herkesi kendin gibimi sanıyorsun sen :) burada en az sadece yatırıma ek freespşn konusunda 20 kişi var

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Forumda aktif olarak 400 kişiden fazla adam var herkesi kendin gibimi sanıyorsun sen :) burada en az sadece yatırıma ek freespşn konusunda 20 kişi var
bak dalgana hadi ya bana bulaşma yarın ağlar bonus kovalamaya devam edersin yine banka hesabın 3 kuruş para gördü diye yüksek perdeden konuşmaya başladın gene

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,377
8,668
113
bak dalgana hadi ya bana bulaşma yarın ağlar bonus kovalamaya devam edersin yine banka hesabın 3 kuruş para gördü diye yüksek perdeden konuşmaya başladın gene
😅 ulan ne adamsın hayatında benimle muhattap olmamış adam boş boş konuşuyor sabah çorba parası için yalvaran adamsın sen teneke ne ara kalıbının adamı oldunda konuşuyorsun biraz daha yalvar 3-5 atarım belki

dark06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
126
48
28
adam iki oyun koymus burda cevir diyor cevirme sansın sıfır demo oynamak gibi bişey hesap bilgilerini verene kadar demo oynamak daha mantıklı

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
😅 ulan ne adamsın hayatında benimle muhattap olmamış adam boş boş konuşuyor sabah çorba parası için yalvaran adamsın sen teneke ne ara kalıbının adamı oldunda konuşuyorsun biraz daha yalvar 3-5 atarım belki
ahlaksız herif sen yazıyorsun bana muhattap bile olmuyorum senle işsiz forumun huzurunu kaçırma burda senden para isteyen yok hadi kumarına devam et benle işin yok senin. paran bitti heralde burda vakit geçirdiğine göre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...