Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Vakıfbank Kredi

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,626
928
113
upload_2020-4-13_16-26-14.png beyler bu menuden nasıl bır ılerleme yapacam benı telefonla aradılar ama cıkan kredı bellı degıl neyı sececem nasıl ılerleyecegım bırısı yardım edebılırmı

theblue23

Üye
Yeni Üye
27
11
3
Üstteki krediyi seçerek istenilen bilgileri sırasıyla doldurarak devam edeceksin. İstediğin miktarı onaylamayacak olursa sana onayladığı miktarı soracak ve sen onaylarsan hesabına o miktar geçecek. Ama biraz form doldurman gerekecek

Muslera07

!.. Müdür ..!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,594
5,439
113
Üstteki krediyi seçerek istenilen bilgileri sırasıyla doldurarak devam edeceksin. İstediğin miktarı onaylamayacak olursa sana onayladığı miktarı soracak ve sen onaylarsan hesabına o miktar geçecek. Ama biraz form doldurman gerekecek
Yok bende deniyorum işleminiz şuan gerçekleştirilemiyor diyor.3000 onay mesaji geldi ama yok.bankaya gittim mobil uygulamayı attifleştirdim ama olmuyor

Furk67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,204
2,551
113
Linki atarmisin
vakıfbanktan mesaj geldi krediniz olumlu sonuçlnmıştır link vardı linke tıklayıp müşteri oluyorsunuz mobil bankacılık şifresi ve hesap bilgileriniz mesajla geliyor ordan mobil bankacılığı indirip kurup bilgileri girip krediyi direk şubeye gitmeden alıyorsunuz. mesajıı bekleyin vakıfbanktan başvuranlar.

gradson

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
412
46
28
Vakifdan aranıp olumlu deyip kredi kullanan oldumu?

Hasim07

Üye
Yeni Üye
22
0
1
Ya arkadaşlar Vakıfbank'tan aranıp olumlu krediniz denilen var mı mesaj gelmeden böyle bişey geldi bana mobilden çekmeye çalıştım hala degerlendrimede yaziyo muhatap bulamadım ne müşteri hizmetlerinden ne şubeden bilen bilgi versin Alllah için sinir etti beni bunlar
Olumlu olursam mj geliyor 10000 tl bas vurdum 3000 tl veriyorlar

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,626
928
113
Bu gerizakali vakifbanktan başvuru yaptığıma pişman oldum be arıyorlar onaylandı diyorlar lac tl onaylandi bilmiyirum mobile giriyorum orda basvurunuz olumlu olmasi durumunda geri dönülecektir diyor resmen gerizakali bir banka millet atm lerden çekiyor biz uğraşıp duruyoruz telefonla aranıp ta kredisini çekebilen varmi

banko1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,140
3,748
113
Bu gerizakali vakifbanktan başvuru yaptığıma pişman oldum be arıyorlar onaylandı diyorlar lac tl onaylandi bilmiyirum mobile giriyorum orda basvurunuz olumlu olmasi durumunda geri dönülecektir diyor resmen gerizakali bir banka millet atm lerden çekiyor biz uğraşıp duruyoruz telefonla aranıp ta kredisini çekebilen varmi
banada aynısı oldu

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,626
928
113
Şimdide mobil bankacılığa giremiyorum bilgiler yalnis diyor tobee tobee

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,404
22,680
113
aynisi babama oldu bugun 444 0 724 arayip kredi onaylandi dediler subeye gitti aramaayla olmaz sms gelcek demisler

banko1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,140
3,748
113
bu arada kredi toplam geri ödeme 11200 mus ben 36 ay sanıyırdum çok iyi

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,626
928
113
aynisi babama oldu bugun 444 0 724 arayip kredi onaylandi dediler subeye gitti aramaayla olmaz sms gelcek demisler
sms gelecekse ne dıye arıyor serefsızler lanet olsun zaten vakıfbanka o kadar beklettıler bankaya gıttık hesap actırdık ınternette ugrasıyoruz vereceklerı paranın ben aq o serefsızlerın

wolfson01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
834
1,097
93
Beyler bu krediyi nerden çekiyoruz ziraat bankasına başvurdum bana çıktı mobil bankacılıkta gözüküyor ama atmde gözükmüyor şubeye mi gitmemiz gerekiyor az önce temsilciyi aradım da direkt meşgule atıyor bilen var mı nereden çekebiliriz ?