Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Vakıfbank Kredi

mrtozturk18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,946
392
83
Beyler bu krediyi nerden çekiyoruz ziraat bankasına başvurdum bana çıktı mobil bankacılıkta gözüküyor ama atmde gözükmüyor şubeye mi gitmemiz gerekiyor az önce temsilciyi aradım da direkt meşgule atıyor bilen var mı nereden çekebiliriz ?
Kardeş burası vakifbank bölümü bence ziraat bankasi sohbetine bakarsan daha iyi bilgi alırsın:)

kaykay61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
928
206
43
Ben mesaj attim nisan 1-2 gibi 3-4 gün önce bana mesaj geldi linkten istediginiz miktari secin diye 10.000tl seçtim hala cevap gelmedi bekliyorum ya

Beybolu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,010
300
83
Arkadaşlar sıkıntı yapma yın.ben ayın 1 de başvurmuştum.vakıfbanka.müsteri değildim.bugün gideyim hesap açtırayım bari mobilde n takıp ederim diye bankaya gittim.tam bankada sırada beklerken kredi onay mesajı geldi.3000 tl olarak.en yakın şubeye gidip internet ve mobil bankacılk onayı yaptırın diye.zaten bankada sıra bekliyordum.işlemleri yaptırdım.mobil uygulamayı indirdik ama ordandan kredi için işlem yapmak gerekiyormuş.şuanda işlem yapamıyoruz uyarısı aldım.bankacınyoğunluktan dolayıdır daha sonra tekrak deneyin dedi bende akşam deneyececeğim.ayrıca başvuran herkese verilecek.birde limit düşürme olayı bende 10000 başvurdum 30000 onaylanmış.bunun nedeni çalışmıyor olmammış.yani çalışmayana 3000 çalışana da gelirine göre verilecek.ama herkes alacak
Bankadan çekilmiyormu direk

Beybolu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,010
300
83
Yok bana mobil uygulamayı onayladılar bir süre sonra ben mobil uygulama dan tekrar kredi onaylıyorsun hesabına geçiyor
Ben de mobil onayladım sonra yanlış şifre girdim bloke oldu kartta yok telde düşmüyor bankadan blokeyi kaldırırlarmı acaba

Muslera07

!.. Müdür ..!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,594
5,439
113
Ben de mobil onayladım sonra yanlış şifre girdim bloke oldu kartta yok telde düşmüyor bankadan blokeyi kaldırırlarmı acaba
Ona bi şey diyemem.genelde şifre blokeleri müşteri hizmetleri halleder ama onlarada ulaşılamıyor.bi sor bankaya istersen

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
BU GERIZAKALI BANKANIN MOBIL BANKACILIGINA GIREMIYORUM AKTIVASYON EKRANI GELIYOR kımlık bılgısı gırıyorum hatalı dıyor bılgısayardan gıreyım dıyorum cep imza ıle gırıs ıcın mobıl bankacılıktan cep ımzayı secın dıyor hay Allah belanızı versın verecegınız kredınınde sızınde bu sıstemı kuranında lan ne mal bankasınız be zıraat halkbank gıbı yatırın atm ye cekelım Allahın belaları ugrastırıp duruyorsunuz

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,464
1,226
113
Bilgilendirme: Kredi basvurunuz degerlendirmeye alinmistir. Basvurunuzun sonucu ile ilgili olumlu veya olumsuz tarafiniza bilgi verilecektir. Olumlu olmasi durumunda VakifBank Mobil/Internet Bankaciligi ve Cagri Merkezi kanallarimizdan kredinizi kullanabilirsiniz. MERSIS: 0922003497000017 B016
ŞU mesajdan sonra kuruduk:))

bhs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,110
560
113
Takip kaydı tqm olarak ne oluor

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,841
76,349
113
takipte değiliz icralığız takipte olsa alamazdık rahatlattın kardeş sağol :)

mrtozturk18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,946
392
83
Adamın 3 tane icrası varken almış hemde birdan biri ama 7500 başvurmuş 3000 vermişler

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
Benimde 4 tane icra var biriside vakıfbank aradılar onaylandı dediler mobil bankacılıktan kredilerimde görünüyor ama aktif edemedim kac tl çıktığınida bilmiyorum sms gelecekmiş arandık simdide sms gelecek oda gelince posta güvercini yollayacaklar herhal

mrtozturk18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,946
392
83
Açıkçası vakifbank a başvuru yaptığıma pişman oldum ziraat e başvuru yapsaydık en azından kredi ne durumda ne veriyorlar az buçuk bilgimiz oluyordu şuan birilerinin insafiyetine göre bilgimiz olcak

bhs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,110
560
113
Açıkçası vakifbank a başvuru yaptığıma pişman oldum ziraat e başvuru yapsaydık en azından kredi ne durumda ne veriyorlar az buçuk bilgimiz oluyordu şuan birilerinin insafiyetine göre bilgimiz olcak
zıratede basvurabılıyorsun suanda