Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Vakıfbank Kredi

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,361
1,184
113
Vakıfbank müşteri hizmetleri aranmiyor ki ağ meşgul diyor

17alperen17200

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
236
36
28
Ya bende şuan 2 icra var ama onlar da operatör icrası ama sigorta da yok 5k ya başvurdum vakıftan çıkar mı

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,361
1,184
113
08502220724 bu numarayı aradım temel ihtiyaç destek kredinizi internet mobilden kullanabilirsiniz dedi sekreter direk kapandı sonra sizdede aynı şey diyor bu beyler şu numarayı arar mısınız?

Tugras34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
167
18
18
Otamatik cvp herkese aynı kelimeler başvurmayan numaraya bile aynı cvp

Tugras34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
167
18
18
Şöyle bir gecek var kişinin siciline bakılmadan herkese ama herkese 3 bin verilecek.Berat abim bunu soyledi sabırla gelecek mesajı beklemek lazım biraz daha dayanmak lazım kredi kullanmayanlar

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,361
1,184
113
Aradım hocam @axret destek kredisine böyle böyle başvurabilirsin diye anlatıyor başvuru durumundan bahsetmiyor yani değerlendirmede mi red mi yemiş ona ulaşacak seçenek yok

omer6634

Üye
Yeni Üye
10
3
3
Arkadaşlar 3 nisanda ziraat bankasina basvurdum 7 nisanda vakif banka ikisindende sms gelmedi hala iki bankadande gene kredi formu dolduruyorum beklemede talebiniz var diyor nolacak bu işin sonu acaba

17alperen17200

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
236
36
28
Abi hangi bankaya başvurdugun farkeder mi ben sadece vakıf a başvurdum acaba hepsine mi basvursam

omer6634

Üye
Yeni Üye
10
3
3
V
Abi hangi bankaya başvurdugun farkeder mi ben sadece vakıf a başvurdum acaba hepsine mi basvursam
Valla kardesim bende sastim kaldim valla alanlar cok şansli bende icralik bir tek odeabank var birde turkcell baska biseyim yok 9 yil oncede icralik olup borclari kapatmistim kara listedeydim belki odeabank yuzunden gene kara listeye dusmus olabilirim ama forumda 5 tane icralik adam da almis bitane icralik adamda nebiliyim kafam durdu artik

17alperen17200

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
236
36
28
V

Valla kardesim bende sastim kaldim valla alanlar cok şansli bende icralik bir tek odeabank var birde turkcell baska biseyim yok 9 yil oncede icralik olup borclari kapatmistim kara listedeydim belki odeabank yuzunden gene kara listeye dusmus olabilirim ama forumda 5 tane icralik adam da almis bitane icralik adamda nebiliyim kafam durdu artik
Aga şuan kafamda ki tek soru sadece vakıf a 3k olarak başvurdum acaba diğerlerine de basvursam mi farkeder mi

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Vala bana da sesli yanıt sisteminden olumlu dedi mobilden çekim yapalirsiniz dedi mobile giriyom hala basvurnuz sonuclanmamistir yaziyo vakifbanta böyle sorun yaşayan var mı beyler

kalamar3

B777
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,275
378
83
şimdi vakıfta başvuruyu takip edilebilecek bi yer var mı ziraatte ki gibi müşterisi olmasanda