Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Vbet Slot Bilet Etkinliği - Sohbet Başlığı

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,820
76,317
113
Gönülden soyluyom inşallah sana çıkar benim 3 bilet var zaten çıkmaz yine
Bende de 80 falan var ama genelde herkes o civarda zaten en az olanlar şans belli olmuyor gider tek bilete de çıkar 2500 çıkmasın 10 dk kumar oynarız kaybederiz daha çok moralımız bozulur

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,278
10,310
113
Bende de 80 falan var ama genelde herkes o civarda zaten en az olanlar şans belli olmuyor gider tek bilete de çıkar 2500 çıkmasın 10 dk kumar oynarız kaybederiz daha çok moralımız bozulur
Ya bu vbetin bi tek çekim saniye onu seviyom yoksa oynamam ordan hesabimi kapatmislardi 2 kere kimlik şelfi istediler gönderdim daha sorun olmaz insallah

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,820
76,317
113
Ama ödül biraz pasif kalmış gibi geldi bana yanlismiyim
Olsun yine de 200 bin TL fena para değil foruma özel düşünürsen ama genelde sessiz arka planda olan adamlarda para oluyor
Forumu aktif kullananlar genelde züğürt
O sebepten ödüllerin çoğunluğu aktif üyelere çıkar umarım
Zaten adamlar 25-30 yatırıp oynuyor onlara çıksa da çok gıdıklamaz özledik cubi ne zamandır doğru düzgün kumar oynayamıyoruz bu spor a uzak kaldık

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,820
76,317
113
Ya bu vbetin bi tek çekim saniye onu seviyom yoksa oynamam ordan hesabimi kapatmislardi 2 kere kimlik şelfi istediler gönderdim daha sorun olmaz insallah
Ben hiç sorun yaşamadım. Ara ara aksaklıklar her yerde oluyor. Otomatik ödeme bende de var ama o sanırım her kullanıcıya tanımlı olmuyor. Müşteri portföyleri var seni riskli görürse otomatik ödemeyi kapatıyorlar galiba
Zaten 10 bin e kadar çekebiliyorsun.

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,791
9,922
113
Olsun yine de 200 bin TL fena para değil foruma özel düşünürsen ama genelde sessiz arka planda olan adamlarda para oluyor
Forumu aktif kullananlar genelde züğürt
O sebepten ödüllerin çoğunluğu aktif üyelere çıkar umarım
Zaten adamlar 25-30 yatırıp oynuyor onlara çıksa da çok gıdıklamaz özledik cubi ne zamandır doğru düzgün kumar oynayamıyoruz bu spor a uzak kaldık
7 aydır bendede tık yok ufak tefek kazançlar oldu ama devamı yok

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,278
10,310
113
Ben hiç sorun yaşamadım. Ara ara aksaklıklar her yerde oluyor. Otomatik ödeme bende de var ama o sanırım her kullanıcıya tanımlı olmuyor. Müşteri portföyleri var seni riskli görürse otomatik ödemeyi kapatıyorlar galiba
Ya sorma reis ilk hesap kapatildi şelfi istedi gönderdim devam ettik açıldı 1 2 ay sonra oynuyum 500 çekim verdim bi baktim çekim iptal tekrar verdim para çekme kisitlanmistir canlıya bağlandım şelfi yine kimlik tekrar gönderdim aRama yeri var vbt aradım dedim dalgamı geciyonuz bu 2 inci isteyiniz risk birimi istiyo dedi attık daha sorun yok denildi

Ugurr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
32,706
25,887
113
Dün diğer konuda söz verdim 50k bana cıksın 10 k dağıtıcam

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,820
76,317
113
Bu vbet saniye ödeme herkeze degilmi
Forumda 2-3 bin gibi rakamları otomatik alamayan kişiler gördüm
Ya küsürattan kaynaklı ya da herkese tanımlı değil
Ftn cüzdanda misal küsüratı 43.27 gibi yaparsan takılabiliyor ödendi gösterip ödenmiyor sonra iade ediyorlar
Tr cüzdanda da ya küsüratlar sorun çıkartıyor
ya da otomatik ödeme tanımlı değil herkes için

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,820
76,317
113
Benm hiç umudum yok 500 bilet yapmadan cekilisde cikmazsam koyar he 500 yapayım cikamayim sorun değil ama bugün son gün
Aynen sen yine iyi topladın bende 2 gün evvel olmadık yerde 30-40 çevrim yaptım vbete atsak 60-70 bilet daha alırdık
Olsun çıkacağı varsa çıkıyor gerçekten çekiliş işi şans meselesi

Alican57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
765
546
93
Aynen sen yine iyi topladın bende 2 gün evvel olmadık yerde 30-40 çevrim yaptım vbete atsak 60-70 bilet daha alırdık
Olsun çıkacağı varsa çıkıyor gerçekten çekiliş işi şans meselesi
Enişte bu formu nerden dolduruyoz yeni gördüm bunu kaç sayfa gittim bulamadım

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,820
76,317
113
Enişte bu formu nerden dolduruyoz yeni gördüm bunu kaç sayfa gittim bulamadım
Burdan dostum cubi rakip çıkardık kendimize 🤣

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,131
4,358
113
50 k bana çıkarsa 5 k dağıtım burda slottan kazanıpta paylaşanlara ve dağıtım yapmayanlara ibreti alem olsun en uyuz olduğum şey maxwin vurup burda paylaşıyorsun insanlara çekiliş yapmıyorsun ne diye paylaşiyorsun

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,131
4,358
113
Burdan dostum cubi rakip çıkardık kendimize 🤣
Harbi safsın enişte al işte senin yüzünden gitti 50k

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,820
76,317
113
İyi olur valla, bi de bilgin var mı şu konu hakkında, bu başladığı günden itibaren oyunlara katılımlarım hesaplanacak mı, yoksa formu doldurduğum günden mi devam edecek
Başladığı gün dikkate alınacak diye biliyorum yine de destek daha iyi bilir ona sor onu