Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Vbet Slot Bilet Etkinliği - Sohbet Başlığı

JackWilshere10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,120
2,508
113
Bu slotlar ile 200k dağıtır 10milyon yer temiz etkinlik slotları mükemmel ötesi ödemeler göz dolduruyor hele farmda 2 spinde bir bonusa sokmasi fevkalade

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,818
9,936
113
ciddi soruyorum ya acaba kaç bilet olduğunu nasıl göreceğiz hangi biletin bize ait olduğunu nasıl göreceğiz 😑🥰
Banabilet meselsi hikaye gibi geldi ama neyse yarın 12 den sonra kaç biletin olduğunu konuya yazarlar bnm tahminim 20 tane olmusdur

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,038
7,545
113
Milli piyango alsak daha çok şansımız olur

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,613
5,622
113
Banabilet meselsi hikaye gibi geldi ama neyse yarın 12 den sonra kaç biletin olduğunu konuya yazarlar bnm tahminim 20 tane olmusdur
ben denedim bir şeyler geçerli olursa 500 tane bilet alırım ondan sordum 😅 ama çekilişi forum yaparsa yine aynı kişilere çıkar bu denli özel etkinliğin sonucunu video ile birlikte tek tek biletleri göstererek çekilişini yapmaları lazım yoksa çekiliş linki bırakıp giderlerse kimse inanmaz yine aynısı olur aynı kişilere çıkar adamın var 500 bileti çekiliş listesine 1 defa yazılıyor 1 bileti varmış gibi yazılıyor 😑

@Daimon geçende aynısı oldu yatırım sayısına göre hak veriliyordu misal ben 5 kez yatırım yaptığım halde 1 kez yatıran da listede 1 defa yer aldı bende 1 defa yer aldım söyleyince de çözümlenmedi çekilişi nasıl yapacağınızı da yazar mısınız detaylıca katılan üyelerin biletlerinin gösterilmesi gerekiyor videolu halde

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,818
9,936
113
ben denedim bir şeyler geçerli olursa 500 tane bilet alırım ondan sordum 😅 ama çekilişi forum yaparsa yine aynı kişilere çıkar bu denli özel etkinliğin sonucunu video ile birlikte tek tek biletleri göstererek çekilişini yapmaları lazım yoksa çekiliş linki bırakıp giderlerse kimse inanmaz yine aynısı olur aynı kişilere çıkar adamın var 500 bileti çekiliş listesine 1 defa yazılıyor 1 bileti varmış gibi yazılıyor 😑

@Daimon geçende aynısı oldu yatırım sayısına göre hak veriliyordu misal ben 5 kez yatırım yaptığım halde 1 kez yatıran da listede 1 defa yer aldı bende 1 defa yer aldım söyleyince de çözümlenmedi çekilişi nasıl yapacağınızı da yazar mısınız detaylıca katılan üyelerin biletlerinin gösterilmesi gerekiyor videolu halde
Hallederler ya ben şaibe olacağını düşünmüyorum hele hele forum yoneticelerinden az çok tanıdık çok iyi niyetliler bence

qurbancik

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
309
152
43
umarim cekilis canli forum tarafindan cekilir

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,653
113

Hayır videolu olmıcak bana çıkacak 50 bin ayarladık

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,613
5,622
113
Hallederler ya ben şaibe olacağını düşünmüyorum hele hele forum yoneticelerinden az çok tanıdık çok iyi niyetliler bence
söylem başka eylem başka kimsenin aklında şüphe kalmasını istemiyorlarsa videolu olarak tek tek üyeleri ve biletleri ayrıca çekiliş ekranını ve yazılanları göstermeleri lazım yoksa herkes iyi niyetli ama iş başka dostluk başka bence 🥹

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,613
5,622
113
Baranım 50 k bana çıksın 1 k sana kemiksiz atmayan adamı … bana çıksa direkt 5k foruma dağıtırım keşke herkes böyle düşünseee
olmuyor ama ya parayı bulunca bende herkes gibi kendi derdime düşüyorum ama başkalarının kazanmasını da görmek güzel 🥰

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,697
12,743
113
Her çevrim/yatırım sonrası ya da her gün sonunda formu tekrar doldurmam gerekiyor mu?
*Hayır, formu bir kez doldurmanız yeterli. Her açıklanan günde slot alanındaki çevrimleriniz etkinlik başından sonuna kadar hesaplanmaktadır. Örneğin X üye 11 Haziran'da 3700 TL'lik slot alanında çevrim yaptı, 12 Haziran'daki listede bir önceki günün çevrimleri dikkate alınacak 3700 / 500 = 7 çekiliş hakkı olarak açıklanacak. 12 Haziran'da da 800 TL çevrim yaptı, 13 Haziran'daki listede toplam 4500 TL çevrimi olduğu için bileti 9 olarak güncellenecektir.

500 TL para yatırdım slot oynadım, 1 bilet mi alacağım?
*Para yatırmanız üzerinden bilet verilmez, slot alanında yaptığınız çevrim dikkate alınmaktadır. 500 TL para yatırma ile 5.000 TL slot alanında çevrim yapmanız durumunda 10 bilet alabilirsiniz.

Bonus ve gerçek para karışık oynadım, çevrimlerim eksik bence?
*Slot alanında bonusla yapacağınız çevrimler dahil edilmemektedir. Sadece gerçek para ile yapacağınız her 500 TL'lik slot çevrimi için 1 bilet alabilirsiniz.

Çekiliş nasıl olacak?
*Online çekiliş araçları üzerinden yapılacak, en büyük ödülden küçüğe doğru devam ederek çekiliş gerçekleştirilecektir. Üyenin çekiliş hakkı kadar ID çekiliş listesine yazılacak, kazanan ID bir sonraki çekiliş listesinden silinerek yeni çekiliş yapılacaktır.

Ödüller için herhangi bir çevrim şartı var mı?
*Hiçbir çevrim şartı bulunmamaktadır, doğrudan çekilebilir bakiye olarak eklenecektir.

Çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak?
*19 Haziran gün içerisinde çekiliş sonuçları açıklanacak, 3 iş günü içerisinde de ödüller hesaplara tanımlanacaktır.
Müşteri engellendi diyor giriş yapıp yatırım yapıcam ama bir bakarmısınız emreyagmur12

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,822
76,318
113

Bilet falan yok id sayın yaptığın her 500 slot çevrimi için 1kez fazla yazılacak suistimal görürse men eder muhtemelen gizli Vbet hayranı olduğunu biliyoruz dost
70-80 bilet aldık yeter çıkacağı varsa çıkar ama totalde 300 id yazılır
Bunların 100 tanesi yatırım dahi yapmayacak muhtemelen öyle angut gibi parayı gördüğü için okumadan yazdı
Kalan 200 içinden de en baba 50 60 tanesinde 100 bilet ve yukarısı olur Milet 2 kere 200 satın alıyo abi vermıyo bu slot bize diyo çünkü
Biz 24 saat oynadığımız oldu hala vermediğine ikna olmadık 🤣

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,818
9,936
113
Bilet falan yok id sayın yaptığın her 500 slot çevrimi için 1kez fazla yazılacak suistimal görürse men eder muhtemelen gizli Vbet hayranı olduğunu biliyoruz dost
Bunların 100 tanesi yatırım dahi yapmayacak muhtemelen öyle angut gibi parayı gördüğü için okumadan yazdı
Kalan 200 içinden de en baba 50 60 tanesinde 100 bilet ve yukarısı olur Milet 2 kere 200 satın alıyo abi vermıyo bu slot bize diyo çünkü
Çok iyi :D

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,613
5,622
113
öyle olmuyor geçen ki çekilişte de öyle denildi misal 10 biletim varsa 10 defa yazılmam gerekirken 1 bileti olanda 1 kez yazıldı 10 bileti olanda 1 kez yazıldı 😆 şimdi çok basit bir soru ya benim kaç adet biletim var ve bunu nereden göreceğim bilmediğim şeyi nasıl takip edeyim