Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Vbet Slot Bilet Etkinliği - Sohbet Başlığı

Calypso13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,483
1,818
113
Bu cekilis isleri bana gore degil herhqlde. 500 bilette olsa bana cikmiyor. Etkinlik icin tesekkurler @Vbet Türkiye

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,118
70,898
21,113

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,692
4,075
113
Arkadaşlar eleştiri yapında böyle ithamlarda bulunmayın hoş değil bunlar
Başkan senle alakası yok bu itham değil bu bir eleştiri vbet gelip burda açıklasın herkesin yorumunu şeffaf olmayan çekiliş çekiliş değildir bu şekilde sadece vbetin değil sizinde adınız kötüye çıkıyor

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,905
1,289
113
24 toplam çekiliş var 24 kere çekilişte kullanıcı adım 500 kere yazıldığıni görmek isterdim. Gene çıkmasın sorun değil. Gene oynuyorum zaten amaç 2500 TL çekiliş kazanmak değil heyecan yani her çekilişe 500 kere adım yazıldığını görseydim mutlu olurdum gene çıkmasın bilmem ben mi yanlış düşünüyorum.

Enişte

🚫Hesabı kullanmıyorum
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,018
73,935
113
24 toplam çekiliş var 24 kere çekilişte kullanıcı adım 500 kere yazıldığıni görmek isterdim. Gene çıkmasın sorun değil. Gene oynuyorum zaten amaç 2500 TL çekiliş kazanmak değil heyecan yani her çekilişe 500 kere adım yazıldığını görseydim mutlu olurdum gene çıkmasın bilmem ben mi yanlış düşünüyorum.
Vbetten konu daki 20 Ömercik e teselli ikramiyesi bekliyoruz :)

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,692
4,075
113
Sizin forumdan daha küçük çapsız forumlar bile şeffaf yapıyor Çekilişi ve Çekilişi vbet değil sizin yapmanız gerekirdi siz yapsaydınız bu eleştiriler olmazdı

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,020
3,115
113
Kazananlara tebrikler çıkmayanlar da üzülmesin 50 bin kimseyi zengin etmez dert etmeyin böyle şeyleri eğlenin geçin kısa sürede o para eriyip gidecek zaten :)

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,692
4,075
113
He çokta sorun değil vbet bu şekilde ancak bizim gibi üyeleri kaybedersin

srdr16

Tanınmış üye
Aktif Üye