Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Vefat Roko333

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,772
3,960
113
Vallaha hayat bombos cok sevdiğim bir kardesim vardi benimde bir insan evladını uzmemistir tavuk bile kesemez adak olarak adam canina kiydi lakin bombos dünya herkesle helallesmek gerekli 4 senedir bu forumdayim uzdugum kirdigim kim varsa hakkını helal etsin benim hakkim helaldir buda benim günlüğüm olsun :(
;( :( :(
Yorum yazacak mecal bırakmadı msjin :( :(

Mustican63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,633
976
113
Forum üyemiz @Roko333 İş arkadaşım ve yakın arkadaşım daha dün konuştugum arkadaşım bugün vefat etmiştir 38 yaşindaydi . Şeker hastaligi vs vardi . Kalp krizi nden supheleniyolar . Daha ölüm nedeni net belli değil evinde gece yatakdan kalkip su almaya kalkiyor fenalaşıp yere yigiliyor . Düşerken kafasini peteğe carpiyor .
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.

BonnieParker

Rus Mafyası
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,248
806
113
Forum üyemiz @Roko333 İş arkadaşım ve yakın arkadaşım daha dün konuştugum arkadaşım bugün vefat etmiştir 38 yaşindaydi . Şeker hastaligi vs vardi . Kalp krizi nden supheleniyolar . Daha ölüm nedeni net belli değil evinde gece yatakdan kalkip su almaya kalkiyor fenalaşıp yere yigiliyor . Düşerken kafasini peteğe carpiyor .
Başın sağ olsun bro

atabinen65

👽👽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
305
118
43
Allah rahmet eylesin başın sağ olsun.

pirlo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,674
2,386
113
Foruma girdim direkt bu mesaj çıktı karşıma üzüldüm vallahi.
Allah rahmet eylesin.