Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling xmen7772 / Çıtır Roll 6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eren44

Profesör Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,689
1,947
113
5.6 sayfada geldik listede yokuz sağlık olsun çevirimk yapsın kazansın sorun değil kuponu at bakal

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,039
44,097
113
kardeşim arkadaşlar başından beri burada 15 dak içindeki beğeniler geçerlidir diye yazdın başında haksızlık olmasın diye ben ne yapayım sen söyle
Dayı bizide almamıslar Looo :)

ubasoll13

BEDEL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,595
599
113
Başkan son çevrim kadarını güzel bi tekliye vur bence

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
@xmen7772 reisim bizde 5-6 sonra yetiştik 2 saattir falan takipteyim full sana yazdım hatta ben geldiğimde.Ama çekilişe almasan bile asla gönül koymam sana.Karar senindir reisim inşallah kazanacaksın

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,039
44,097
113
@xmen7772 işin espirisindeyiz dayı sen koy cocuguda gerisi muhim degil

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,039
44,097
113

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,039
44,097
113

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
@xmen7772 abicim ben senin iyi niyetine buradayım kaç oldu görüyorum birilerine katkın olsun diye saatlerce roll yapıp ugrasıyorsun bir kere katkın oldu bize istersen hiç almamış arkadaslara ver bu seferde sen biliyorsun

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,861
50,603
113
Kasanın son durumu nedir arkadaslae

xmen7772

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,086
5,361
113
bakın beyler şimdi şöyle yapalım başkada bişey yapamam hak geçmesin diye o listede olupda sinerji vermeyenleri çıkarıp ekleme yapar çekiliş yaparız 5 kişiye 20 tl atacağım oldumu eğer son kupon gelirde kasa yükselirse çıkmayan arkadaşlarada karınca kararınca güzellik yaparız ama lütfen özelden yazmayın yazan arkadaş olmasın 3-5 gündür valla kırmamak için bektım dahada cevap vermem @erhanbey22 bana özelden papara numaranı yaz kardeşim benim limit gene bitmek üzere sana 100 tl atacağım çıkan arkadaşlara atarsın bi zahmet olurmu

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
@xmen7772 abicim ben senin iyi niyetine buradayım kaç oldu görüyorum birilerine katkın olsun diye saatlerce roll yapıp ugrasıyorsun bir kere katkın oldu bize istersen hiç almamış arkadaslara ver bu seferde sen biliyorsun
Kesinlikle sana katılıyorum arkadaşım.Ben daha önce hiç alamadım fakat o kadar çok kişiyi mutlu etti ki adam yemin ediyorum ki kazanınca kendi kuponum kazanmışçasına mutlu oluyorum.Helal olsun sana koca yürekli insan

banko1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,140
3,748
113
bakın beyler şimdi şöyle yapalım başkada bişey yapamam hak geçmesin diye o listede olupda sinerji vermeyenleri çıkarıp ekleme yapar çekiliş yaparız 5 kişiye 20 tl atacağım oldumu eğer son kupon gelirde kasa yükselirse çıkmayan arkadaşlarada karınca kararınca güzellik yaparız ama lütfen özelden yazmayın yazan arkadaş olmasın 3-5 gündür valla kırmamak için bektım dahada cevap vermem @erhanbey22 bana özelden papara numaranı yaz kardeşim benim limit gene bitmek üzere sana 100 tl atacağım çıkan arkadaşlara atarsın bi zahmet olurmu
adam adam

fthclk1998

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,132
860
113
Bende katilabilirmiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...