Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling xmen7772 / Çıtır Roll 6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
bakın beyler şimdi şöyle yapalım başkada bişey yapamam hak geçmesin diye o listede olupda sinerji vermeyenleri çıkarıp ekleme yapar çekiliş yaparız 5 kişiye 20 tl atacağım oldumu eğer son kupon gelirde kasa yükselirse çıkmayan arkadaşlarada karınca kararınca güzellik yaparız ama lütfen özelden yazmayın yazan arkadaş olmasın 3-5 gündür valla kırmamak için bektım dahada cevap vermem @erhanbey22 bana özelden papara numaranı yaz kardeşim benim limit gene bitmek üzere sana 100 tl atacağım çıkan arkadaşlara atarsın bi zahmet olurmu
tamam abi

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
bakın beyler şimdi şöyle yapalım başkada bişey yapamam hak geçmesin diye o listede olupda sinerji vermeyenleri çıkarıp ekleme yapar çekiliş yaparız 5 kişiye 20 tl atacağım oldumu eğer son kupon gelirde kasa yükselirse çıkmayan arkadaşlarada karınca kararınca güzellik yaparız ama lütfen özelden yazmayın yazan arkadaş olmasın 3-5 gündür valla kırmamak için bektım dahada cevap vermem @erhanbey22 bana özelden papara numaranı yaz kardeşim benim limit gene bitmek üzere sana 100 tl atacağım çıkan arkadaşlara atarsın bi zahmet olurmu
Bu güzel düşünce içinde teşekkür ediyorum be kral.Yine herkes hakettiğini alıcak inşallah

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
bnm işim çıkdı reis o yüzden yarım saat yoktum beni alıcakmısın listeye*

ubasoll13

BEDEL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,595
599
113
Son kurşunu atalım başkan

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,039
44,097
113
onnumara kımse ıtıraz edemez Gonder kuponu cevrimi bitirelim artık BOl sans

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Patlat reisim önce vuralım sağlamından gerisi kolay şeyler

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,861
50,603
113
valla beyler kusura bakmayın adamlar sonuna kadar destek verdi bol şans deyip sinerji veremeyenleri çıkaracağım gene devam ederiz inşallah
Sen nasıl dersen o reis etkinlik sahibi sensin patlat kuponu

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,330
5,530
113
valla beyler kusura bakmayın adamlar sonuna kadar destek verdi bol şans deyip sinerji veremeyenleri çıkaracağım gene devam ederiz inşallah
cevrim bitmedi. ya site arıza cıkarıp parayı odemesse :) once su si halletseydik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...