Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Yalnız Olmak Mı ? Evli Olmak Mı ? Hangisi ?

Hangisi ?

• Yalnız Olup 10.000 TL Maaş Almak

Kullanılan: 257 62.2%
  • Evli Olup 6000 TL Maaş Almak

Kullanılan: 156 37.8%

• Kullanılan toplam oy
    413

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
Ne demiş atalarimiz papaz hergun aynı pilavı yemez 5000 bin pilava veririz her ayy 5000 bin ile tozu dumana karistiririm o kadar

kaann

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,321
982
113
Yaş 21 düşününce evli mutlu olmak iyi gibi. Ama evlenince de bekarlık arayacağımı düşünüyom :(

• Beğen
Tepkiler: BJK

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
Yaş 21 düşününce evli mutlu olmak iyi gibi. Ama evlenince de bekarlık arayacağımı düşünüyom :(
Erken evlilik ömrü yer bitirir biraz yaşayıp doymak lazım dost evlilik De uzun gitsin sana dost abi tavsiyesi

kaann

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,321
982
113
Erken evlilik ömrü yer bitirir biraz yaşayıp doymak lazım dost evlilik De uzun gitsin sana dost abi tavsiyesi
Eyvallah hocam Allah nasip ederse hayırlı birisini bulursam düşündüğüm yaş 25 26. Yine erken mi 😂

• Beğen
Tepkiler: BJK

random

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,916
2,912
113
Valla dostlar kusura bakmayın da şu zamanda şu yılda bile ikiside hayalden ibaret

Mehmet2928

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
181
42
28
Evlilik iyidir dünyada beden yaşadığını anlarsın sevdiklerin sevenlerin olur bekarsan Hep bir yalnızlık vardir

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,705
10,329
113
Yaşım 36 sevdigim kadınla evlendim 8 ay oldu 7 yıl ilşkimiz vardı birşeyler yolunda gitmemisti evlenemedik sizi her anlamda anlayan aileniz gibi arkadasınız gibi bir hayat arkadası bulursanız evlilik muazzam bişey dostlar ha şu var bekarken ezdiğin parayı burda ezemessin ancak sorumluluk sahibi yapması ve beraber bir bütün olmayı başarmak hayatı daha anlamlı kılar.o yüzden doğru kişiyle evlilik bekarlıktan iyidir

Tunca54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
947
420
63
24 yaşındayım evliyim 1 tane 1 yasinda kız çocuğum ellerinizden öper evlilik çok güzel yürütmesini bilene bence dostlar yanlızlık zor

kartal060606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,026
538
113
Yalnız kalmayı seven insanlar için problem yok. Ben yalnız kalmayı seviyorum. Beni bir odaya ömür boyu kapatsinlar ama ihtiyaçlarımı karşılasınlar, gider kalırım. Yaşım 25-26 bakalım şu an evlenme gibi bir niyetim de yok, maddi durumum da yok. Elin kızını da rezil etmenin manası yok zaten.

kaann

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,321
982
113
Yalnız kalmayı seven insanlar için problem yok. Ben yalnız kalmayı seviyorum. Beni bir odaya ömür boyu kapatsinlar ama ihtiyaçlarımı karşılaşırlar, gider kalırım. Yaşım 25-26 bakalım şu an evlenme gibi bir neyetim de yok, maddi durumumda yok. Elin kızınıda rezil etmenin manası yok zaten.
Ya zaten kafa olarak ekonomik olarak rahata çıktıktan sonra hayat arkadaşı almalıyız diye düşünüyorum ben. Yoksa zorluğun sıkıntının arasında bide onu dert edinemez kimse bence

kartal060606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,026
538
113
Ya zaten kafa olarak ekonomik olarak rahata çıktıktan sonra hayat arkadaşı almalıyız diye düşünüyorum ben. Yoksa zorluğun sıkıntının arasında bide onu dert edinemez kimse bence
Aynen doğru diyorsunuz. Belki ekonomik olarak düzlüğe çıkarsak eğer 30 yaşında falan neden olmasın ama bir küreğe sap olamazsam 35 yaşından sonra da evlenmem. Zaten o yaşta ağım gitmiş vahım kalmış olur, kimse beni almaz :)

kaann

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,321
982
113
Aynen doğru diyorsunuz. Belki ekonomik olarak düzlüğe çıkarsak eğer 30 yaşında falan neden olmasın ama bir küreğe sap olamazsam 35 yaşından sonra da evlenmem. Zaten o yaşta ağım gitmiş vahım kalmış olur, kimse beni almaz :)
İçinde bi ukte olarak kalır bence. Ne bilim arkadaşlar evli sen bekar ilginç gelebilir. Yalnız hissedersin.

kartal060606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,026
538
113
İçinde bi ukte olarak kalır bence. Ne bilim arkadaşlar evli sen bekar ilginç gelebilir. Yalnız hissedersin.
Yalnız insanın arkadasi mi olur hocam :) 25 yaşıma gelmişim sadece 2 arkadaşim var görüştüğüm onlarlada dışarda görüşmem çünkü dışarı çıkmayı seven bir insan değilim ayda yılda bir gorusurum.:) ama haklısınız içimde bir ukte kalır muhtemelen.

kaann

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,321
982
113
Yalnız insanın arkadasi mi olur hocam :) 25 yaşıma gelmişim sadece 2 arkadaşim var görüştüğüm onlarlada dışarda görüşmem çünkü dışarı çıkmayı seven bir insan değilim ayda yılda bir gorusurum.:) ama haklısınız içimde bir ukte kalır muhtemelen.
Dışarı çıkmadığın için 2 arkadaşın vardır. Ya da çok darbe yedin bilemem tabii. Sosyalleşmek iyidir. 21 yaşında bi kardeşin olarak tavsiye ederim. Bende senin gibiydim. Sosyal olmak iyi hissettirir