Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Yamanbaba / Gelsin 92k Daha Bitsin İşkence

Kupon Miktarı
16500
Kupon Oranı
5.60

Nevalcura

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,553
2,742
113
Dostum dikkatli olmak gerekiyor çok açılıyorsunuz kaybedince devam edip kaybı alayım derken iyice içeri giriyorsunuz aslında bu hırs ... Buna yenik düşmek için var bu siteler malesef kumarda her zaman kasa kazanır siz dikkatli olursanız kazanırsınız aslında

Ben 5k attığım kasada kolay kolay kaybetmem hiç bir zaman , çünkü rulette çok iyiyimdir 😁
Rulete devam o zaman dost 😂😂

Lazy61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,455
455
83
Dostum dikkatli olmak gerekiyor çok açılıyorsunuz kaybedince devam edip kaybı alayım derken iyice içeri giriyorsunuz aslında bu hırs ... Buna yenik düşmek için var bu siteler malesef kumarda her zaman kasa kazanır siz dikkatli olursanız kazanırsınız aslında

Ben 5k attığım kasada kolay kolay kaybetmem hiç bir zaman , çünkü rulette çok iyiyimdir 😁
Reis bu rulette taktiğin falan nedir acaba şu öğrenci kardeşine bir tüyo ver yahu

duzenbaz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,760
985
113
Bütün kumarbazlarda birbirine inş. Kurtulursun demeye başladı. Sarhoş nezaketi gibi :D hiç birimiz kurtulamayız kumarbaz naıflıgı bu şu an :D

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,886
3,096
113
Hatırlıyor musun geçende 2.5 k kasayla başlayıp 5-6 farklı siteden deli gibi dünya para çekmiştim ayın 24-26 si arası o gün bankaya yüklü borclarim varken hepsinin sonunu getirdim en büyük sorunum banka borclariydi şimdi ise kalan son borcu kapatmış bulunuyorum bugun itibari ile , çok şükür Allah'tan başka kimseye borcum yok bana borcu olanlar da zaten dönüş yapmaz oldular ayrıca Real hayatımda da borç verdiğim dost görünümlü insanlar .. hiç birisinin bir önemi yok en çok neye seviniyorum biliyor musun güzel dostum bankaya olan borçları kapatıp tertemiz bir hayata kavusacagim için , şimdi bu borçlar toplu halde bitti diye bankalar şimdi bana kredi vermek için can atacak :))

Şimdi yarın kredi basvurusu yapayım 500k diyeyim saniyede verirler :))) üstüme araba var 2 dükkan var bankaya borç bitti puan yüksek ...
senin adına sevindim dost, inan borcunun olmaması çok güzel bir his ve söylediklerin gerçekten doğru :) iyi günde dağıtırsın ama dara düşünce tek kalırsın hayatın bir kuralı gibi bir şeydir bu, her şey üst üste gelir neyse ki düzlüğe çıkmışsın hayırlısı olsun