Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Yamanbaba / Gelsin 92k Daha Bitsin İşkence

Kupon Miktarı
16500
Kupon Oranı
5.60

Brakee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,092
3,407
113
Sosyal medya sorumlusu beni yapsana mikletle kafa bulayim biraz bakayim nasil oluyor 😂😂 @Yamanbaba

Yamanbaba

🄺🅁🄰🄻🄸🄽🄸🅉 🄶🄴🄻🄳🄸
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,022
2,020
113
Reis bu rulette taktiğin falan nedir acaba şu öğrenci kardeşine bir tüyo ver yahu
Son gelen 3-4 sayının birbirini seven sayilari geciktirmede ise o sayılara tek atar komşularını alırım , aynı zamanda son 500 spinde son gelen 4 sayı daha önce sonrasında ne atmış o sayılara da tek atarım ... Birbirini seven sayılar ve geciktirmeli sayıların birbirini sevdiği sayılarla tek atarak o sayıların komşularına 1 komşu oynarım fazla sayı kapatmamis olurum :) 1 el gelmezse 2.elde X2 yaparım veya full kasayı gömerim 1 elde direk tek atmış olur alır kaçarım :)

Nevalcura

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,553
2,742
113
Son gelen 3-4 sayının birbirini seven sayilari geciktirmede ise o sayılara tek atar komşularını alırım , aynı zamanda son 500 spinde son gelen 4 sayı daha önce sonrasında ne atmış o sayılara da tek atarım ... Birbirini seven sayılar ve geciktirmeli sayıların birbirini sevdiği sayılarla tek atarak o sayıların komşularına 1 komşu oynarım fazla sayı kapatmamis olurum :) 1 el gelmezse 2.elde X2 yaparım veya full kasayı gömerim 1 elde direk tek atmış olur alır kaçarım :)
Bu ruleti hiç bi zaman anlamayacağım heralde 😂

Lazy61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,455
455
83
Müsaitsen bı özelden yazabilir miyim

Brakee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,092
3,407
113
@Yamanbaba diyorum ki 2.3 adimlik bir roll acsan.cok bisey basma 100 lira falan.basket guzel maclar var.eglenelim biraz takip yapalim.suan bunu yapabilecek bi sen varsin gibi duruyor ☺

Yamanbaba

🄺🅁🄰🄻🄸🄽🄸🅉 🄶🄴🄻🄳🄸
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,022
2,020
113
Beyler Apple watch 8 ultra pro akıllı saat uygulama ayarlamaları ile alakalı bilgisi olan varmı ?

Gol geldiği zaman kolumda ki saatte gol yaziyordu , eşleştirme yaptım kapattım gitti bulamadım nasıl olduğunu birde YouTube film açıp uyurken koluma baka baka izleye izleye uyurum diyordum ama şimdi YouTube de birşey nasıl açıp bakacağım 1 kere yaptım unuttum ya

Screenshot_2023-04-04-01-51-38-573_com.dtno1.WearPro.jpg

Nevalcura

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,553
2,742
113
Rabat maçı ilk yarı o penaltıyı verseydi ikinci yarı 2 gol gelebilirdi hakem hakemmm yaktın bizi hakem