Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Yamanbaba / Gelsin 92k Daha Bitsin İşkence

Kupon Miktarı
16500
Kupon Oranı
5.60

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Payfixte 22.5 var sabah 2.5 lira bulup atayimda bir roll yapayım hedef 250 k konudaki rakamları görünce 750 kuponda hallederim inşallah

AndersonTalisca

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Payfixte 22.5 var sabah 2.5 lira bulup atayimda bir roll yapayım hedef 250 k konudaki rakamları görünce 750 kuponda hallederim inşallah
Dün tutan kuponu bozduk slotta yedik bugün öksüz çocuk gibi kaldık Allah başka dert vermesin

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,836
6,918
113
Evet evet bende tam olarak öyle birsey bekliyorum.
Yaw TC var,isim var,ad soyad var, doğum tarihi var, yok ilk cekim için kimlik var arkalı önlü,daha ne olsun net sıkıntı yani,hadi şimdi bi bokumuz yok, yarın öbür gün bankaları filan sıfırlasak etsek,denemeler başlar milletten

Brakee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,092
3,407
113
Yaw TC var,isim var,ad soyad var, doğum tarihi var, yok ilk cekim için kimlik var arkalı önlü,daha ne olsun net sıkıntı yani,hadi şimdi bi bokumuz yok, yarın öbür gün bankaları filan sıfırlasak etsek,denemeler başlar milletten
Haci benim kafamda bi soru isareti var.
Benin de kimlik attigim siteler oldu ama eski kimlik.yeni kimlik cikartacagim zaman eskisi kayboldu deyip cikartirsam bir faydasi olur mu acaba

AndersonTalisca

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Yenisini cikardiginda sıkıntı olmaz,ama yenisi de sitelerde dönmeye basladiginda gene sıkıntı
Valla bende değiştirmedim kimliği eski hala hemde ne eski kimlik bile değiştir artık diye ağlıyor değiştireyim de hükümsüz olsun

AndersonTalisca

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Fiyatları dahada yükseliyor 13e bırakırım bende 2 yıl önce almıştım 8e yeni telefon ne alabilirim ona bakıyorum
Poco X3 pro oyun oynuyorsan önerim 256/8+3 ram gayet memnunum fiyat olarakta makul