Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Yamanbaba / Gelsin 92k Daha Bitsin İşkence

Kupon Miktarı
16500
Kupon Oranı
5.60

Nevalcura

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,553
2,742
113
Bu Sweet bonanzada 200 tllik felan spin almakmı daha mantıklı yoksa 2 tlden 100 spin çevirip hem spine girme avantajı hemde düz spinde veriyor bu daha mantıklı bence

Nevalcura

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,553
2,742
113
Bu Sweet bonanzada 200 tllik felan spin almakmı daha mantıklı yoksa 2 tlden 100 spin çevirip hem spine girme avantajı hemde düz spinde veriyor bu daha mantıklı bence
O kadar fakirizki 200 tllik spin diyoruz ya 😂😂

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Hele sweet bonanza 25 kuruşa 100 x attimi küfürun tadı başka oluyor 🤪

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,819
6,894
113
Ya vericegi varsa spin almadan da veriyo,diger türlü spin alip çöp ediosun parayi,tek iyi yanı heyecanı güzel oluyor spin almanın

AndersonTalisca

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Buradaki adamın derdi telefonu okutup sermaye yapmaktir,kasmasini dusunen bizden değildir 😅😅, he şunu anlarım aviator de uçarken telefon kasıyorsa bitiremiyorsa o zaman büyük bir kumarbaz sorunudur 😅😅
Onu yaparsan internet kafeden alırsın spini🤣

Nevalcura

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,553
2,742
113
İttihat 1 Rabat 0 dakka 72 hadi 2 gol daha

AndersonTalisca

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Emekli maaşı yatacak bu ay 2000 de bayram ikramiyesi kasa tamam bu ay 🤣

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,819
6,894
113
Dün birisi 3.25 kuruş verdi diyordu 3 defa denemiş 9.75 🤣😃🤩🤪
Ben masa tenisinde 2.seti alır oynamıştım, oynadığım adam 8-2 öndeydi, oradan seti verdi ya daha yani hicbisey anormal gelmez bana 😅, kupon 246 lira veriyordu,bozum 225 lira veriyordu, dedim bozayim basket maçlarına yetiseyim biran önce, sonra dedim niye bu ibnlere yedireyim 20 lirayi bekle dedim yatti aw

AndersonTalisca

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Ben masa tenisinde 2.seti alır oynamıştım, oynadığım adam 8-2 öndeydi, oradan seti verdi ya daha yani hicbisey anormal gelmez bana 😅, kupon 246 lira veriyordu,bozum 225 lira veriyordu, dedim bozayim basket maçlarına yetiseyim biran önce, sonra dedim niye bu ibnlere yedireyim 20 lirayi bekle dedim yatti aw
Ben basketbol oynadım 5/6 yıl önce 3. Periyot bitti 5 sayı lazımdı deplasman 0 çekti son periyot kaybettim aynı şekilde hiçbir şeye şaşırmıyorum

Hipokrat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,941
5,037
113
Hiç farketmiyor o an musluk açıksa açıktır kapalıysa ağzınla kuş tut bişey alamazsın.Slota çerez parası ayıracaksın kaybedersen uzulmeyecegin