Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yarın Sabah Büyük Gün

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,705
10,330
113
Uzun zamandır beklediğim konu ne zaman açılır diye günlerdir uyumadım omleti banarak ye kesin evlilik görüyorum

X-RAY

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,777
6,966
113
dostlar konusunu açmıştım daha önceden bi kızla dateye çıktım hatırlayanınız olur yarın sabah kahvaltıya çıkartıyorum ilk kahvaltımız olcak kızla ciddi düşünüyoruz yine biraz taktik veren olursa sevinirim😀
Senin yaş 65 mi. Teyze ye kumar oynadığını söyleme bence

fcsfcs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,240
964
113
yapmayın böyle adam heyecanını paylaşmış umarım her şey istediğin gibi olur tadını çıkar kardeş

osmanwashere

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,352
2,513
113
yarın sabah büyük gün( tuvalete gidicem)

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,168
2,249
113
Kayıp bonusuna zorlamadan sakın ayrılmaaa

osmanwashere

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,352
2,513
113
neyse ben 97.multi hesabı açmaya dostlar sabah arabayı üst modele yükseltcem

a2daflex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,966
846
113
dostlar düşünceliriniz için sağolun linçleyende oldu iyi yorum yapanda linçleyenler için söylüyorum umarım bir gün böyle bi duruma düşersinizde heycanın verdiği aşkın verdiği hisleri hissedersiniz hepinize hayırlı akşamlar iyi geceler @Shellac 🔐

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,954
43,552
113
Samimi davran özel hissettir kendini kasma zaten illa arkadaşlarıyla da çıkıyordur dışarı onlardan farklı olarak davran bazen insan heyecanlanıp saçmalar saçmalamamaya çalış neysen o gibi davran emin ol daha çok hoşuna gider , ince şeylere önem veriyor kadınlar sokaktan bi çiçek koparıp versen bile hoşuna gider . En önemli önerim de şu olur ufakta olsa hatıra olarak saklayabileceği özellikle odasına koyabileceği bir hediye ver ona basit bi gece lambası bile olur gece uyumadan önce hep aklına sen gelirsin. 6 sene ilişki yürüttüm bu dediklerimin hepsini yapmışımdır ama kumar yüzünden mahvoldu her şey. Benim sana diğer bi tavsiyem de ilişkinin genelinde kıskan ama kısıtlama , özle ama darlama , sev ama çok şımartma , sor ama çok derine inme travmaları olabilir tetiklemesin.
ilişkinin genelinde de çok geçmişi irdeleme o seni hayatına aldıysa geçmişini sorman için değil geleceğini değiştirmen için alacaktır.

iyi şanslar kahvaltında.
@a2daflex

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,954
43,552
113
Ya neden kilitliyorsun herkesi takarsan forum çekilmez olur dostum sıkma kendini her yoruma takılma
dostlar düşünceliriniz için sağolun linçleyende oldu iyi yorum yapanda linçleyenler için söylüyorum umarım bir gün böyle bi duruma düşersinizde heycanın verdiği aşkın verdiği hisleri hissedersiniz hepinize hayırlı akşamlar iyi geceler @Shellac 🔐

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,786
76,242
113
Çocuk 18 yaşında sizin gibi düşünemiyor işte konu açmış sormuş
Sektörde sadece para verirken ciddiye alınırsın dost böyle konular açarsan madara olursun

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,862
50,604
113
Böyle bir duruma düşersek emin ol otizmli gibi burda konu açmayız kardeş hayırlı günler