Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yarın Sabah Büyük Gün

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,673
5,815
113
dostlar düşünceliriniz için sağolun linçleyende oldu iyi yorum yapanda linçleyenler için söylüyorum umarım bir gün böyle bi duruma düşersinizde heycanın verdiği aşkın verdiği hisleri hissedersiniz hepinize hayırlı akşamlar iyi geceler @Shellac 🔐
Ne aşkı reis yorum atanların çoğu torununu evlendirme hazırlığı yapıyor

a2daflex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,966
846
113
Samimi davran özel hissettir kendini kasma zaten illa arkadaşlarıyla da çıkıyordur dışarı onlardan farklı olarak davran bazen insan heyecanlanıp saçmalar saçmalamamaya çalış neysen o gibi davran emin ol daha çok hoşuna gider , ince şeylere önem veriyor kadınlar sokaktan bi çiçek koparıp versen bile hoşuna gider . En önemli önerim de şu olur ufakta olsa hatıra olarak saklayabileceği özellikle odasına koyabileceği bir hediye ver ona basit bi gece lambası bile olur gece uyumadan önce hep aklına sen gelirsin. 6 sene ilişki yürüttüm bu dediklerimin hepsini yapmışımdır ama kumar yüzünden mahvoldu her şey. Benim sana diğer bi tavsiyem de ilişkinin genelinde kıskan ama kısıtlama , özle ama darlama , sev ama çok şımartma , sor ama çok derine inme travmaları olabilir tetiklemesin.
ilişkinin genelinde de çok geçmişi irdeleme o seni hayatına aldıysa geçmişini sorman için değil geleceğini değiştirmen için alacaktır.

iyi şanslar kahvaltında.
@a2daflex
çok teşekkür ederim dost düşüncelerin için🙏🏻

sezermc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,284
749
113
Samimi davran özel hissettir kendini kasma zaten illa arkadaşlarıyla da çıkıyordur dışarı onlardan farklı olarak davran bazen insan heyecanlanıp saçmalar saçmalamamaya çalış neysen o gibi davran emin ol daha çok hoşuna gider , ince şeylere önem veriyor kadınlar sokaktan bi çiçek koparıp versen bile hoşuna gider . En önemli önerim de şu olur ufakta olsa hatıra olarak saklayabileceği özellikle odasına koyabileceği bir hediye ver ona basit bi gece lambası bile olur gece uyumadan önce hep aklına sen gelirsin. 6 sene ilişki yürüttüm bu dediklerimin hepsini yapmışımdır ama kumar yüzünden mahvoldu her şey. Benim sana diğer bi tavsiyem de ilişkinin genelinde kıskan ama kısıtlama , özle ama darlama , sev ama çok şımartma , sor ama çok derine inme travmaları olabilir tetiklemesin.
ilişkinin genelinde de çok geçmişi irdeleme o seni hayatına aldıysa geçmişini sorman için değil geleceğini değiştirmen için alacaktır.

iyi şanslar kahvaltında.
@a2daflex
Selpak varmı aglayacam

osmanwashere

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,352
2,513
113
yav gidin mojobet multi açın ag

a2daflex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,966
846
113
Çocuk 18 yaşında sizin gibi düşünemiyor işte konu açmış sormuş
Sektörde sadece para verirken ciddiye alınırsın dost böyle konular açarsan madara olursun
doğru enişte burda sadece para konusu geçiyor sağolasın🙏🏻

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113

iyi şanslar kahvaltında.
@a2daflex
Dost eline sağlıkta bir şey soracağım merak ettiğimden.Ben karşımdaki kişinin geçmişiyle ilgili her haltı didikliyorum dediğin gibi tramvaları var tetikleniyor ama inadına dikine soruyorum.Defalarca kez bu sebepten dolayı kavga kıyamet etmişimdir.Her seferinde lan sormayacağım diyorum durduramıyorum kendimi.Bunu nasıl aşıyorsunuz nasıl normal bir şekilde geçmişi yok sayarak merak etmeden duruyorsunuz.Sorun bende mi acaba aw

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,862
50,604
113
Dost eline sağlıkta bir şey soracağım merak ettiğimden.Ben karşımdaki kişinin geçmişiyle ilgili her haltı didikliyorum dediğin gibi tramvaları var tetikleniyor ama inadına dikine soruyorum.Defalarca kez bu sebepten dolayı kavga kıyamet etmişimdir.Her seferinde lan sormayacağım diyorum durduramıyorum kendimi.Bunu nasıl aşıyorsunuz nasıl normal bir şekilde geçmişi yok sayarak merak etmeden duruyorsunuz.Sorun bende mi acaba aw
Ben sizin duygularınızı hiç yasamadim dost benim hatunun geçmişi de benim geleceği de 15 yaşında çıkmaya başladık zaten bı gecmisi yoktu benle büyüdü 13 sene çıktım 1 senedir nişanlıyım Eylül'de düğünüm var

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,404
22,680
113
Ben sizin duygularınızı hiç yasamadim dost benim hatunun geçmişi de benim geleceği de 15 yaşında çıkmaya başladık zaten bı gecmisi yoktu benle büyüdü 13 sene çıktım 1 senedir nişanlıyım Eylül'de düğünüm var
İstsa gelirim

fcsfcs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,240
964
113
geçmişi takacaksan köyden eline el değmemiş bakire bi kız bulcaksın çözümü bu jddjfjjf nasıl senin bi geçmişin varsa kadının da var. geçicez bunları

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
Çok şanslısın dost çok sevindim senin adına Allah ömür boyu mutlu etsin yengeyle seni.Keşke senin gibi ilişkiye sahip olsaydım ama olmadı o şans.Bendede sorun var sanırım şuraya gidelim diyor daha önce buraya geldin mi biriyleden başlıyorum konu konuyu alıyor en son kavga kıyamrt