Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yoklama Kaçağı Olanlar Bedelli Askerlik Yapabiliyor Mu

eyesofshadow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,254
1,578
113
6 ay askerlik yapacanız onunda derdine düşüyonuz ya 6 ay nedirki biz 15 ay yaptık

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Reis bedelli hakkı ölüyor zaten 32-33e kadar yoklama kaçağı şeklinde sürünup sonra skeske gidiyorsun dert etme 30 olmuşsun zaten devlette asker açığı da yok 5.5 ay boşa besleyecek seni .d
Kanka tutuklanma muhabbeti bile varmış, bugün bi arkadaşım anlattı. Avukata sordum cidden var dedi. İdari para cezası yedikten sonra aranmaya başlıyormuşsun, bu yüzden 1,5 sene hapis cezası yiyen birisi var. :D

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,406
22,683
113
Kanka tutuklanma muhabbeti bile varmış, bugün bi arkadaşım anlattı. Avukata sordum cidden var dedi. İdari para cezası yedikten sonra aranmaya başlıyormuşsun, bu yüzden 1,5 sene hapis cezası yiyen birisi var. :D
İdari para cezası ne zaman Yeniyomuş

fkartal1992

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,533
888
113
Reis o nasıl olmuş mk detayı ne mesela ben 30 yaşındayım gitmedim bir defa jandarma çevirdi kağıt imzaladım ceza yok bir skim yok durumu anlattım bir şey olmadı yani

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,232
1,060
113
Onu bunu bilmem de
27 yasindaydim askerlik yapmamistim
Duzenli isim vardi
Sonra bedelli cikti
Ohh dedim bedelli gideyim baktim askerlik de 6 aya inmis
Bosver dedim
Giderim 6 ay yaparım dedim
Sonuç olarak
Iyi ki yapmışım
Ek olarak
Askerdeyken 3 hafta sonra ilk kez kışla dışına çıkıp sivil görmuştüm
Yeminle kiz görünce aygır gibi hissediyorsun

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Reis o nasıl olmuş mk detayı ne mesela ben 30 yaşındayım gitmedim bir defa jandarma çevirdi kağıt imzaladım ceza yok bir skim yok durumu anlattım bir şey olmadı yani
Kanka 3 tutanaktan sonra savcılığa dosya gidiyormuş, dava açılıyormuş falan. Davayı kaybedince de hapis cezası.

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,406
22,683
113
Kanka 3 tutanaktan sonra savcılığa dosya gidiyormuş, dava açılıyormuş falan. Davayı kaybedince de hapis cezası.
Ben kaçakken hiç gbtye girmedim yakalanınca para cezası var zaten ama hapis falan duymadım hiç

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,041
44,100
113
15 ay + 3 ayda bonus :D toplam 18 ay 34 tl aylık maasla

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,168
2,249
113
tabii yaa cukkayı yatır hatta %30 discountu bile var.. 👊🏼😨

eyesofshadow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,254
1,578
113
Yoklama kaçagı olunca şimdi askeriyeye git 2 3 güne hemen gönderiyolar. Zamanında bende yoklama kacagıydım ama haberim yoktu universite tecil etmemiş mahkemelik olmustum mahkemeye cıktım tabi korkulcak bişiy yok. Tecil hakkım vardı universite tecil ediyor diye biliyordum dedim öyle dava düşmüştü 2 yıl tecil etmiştim