Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yolun Sonu

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Beyler kafam o kadar bozuk o kadar bozukki her bayram bunu yaşamaktan bunaldım… ne zaman mutlu olacağız biz … ne zaman yemin ederim delircem artık ya…

M10FB

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,137
701
113
kumri birakin mutlu olun para cebinizde kalir

Safa1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
156
218
43
Beyler kafam o kadar bozuk o kadar bozukki her bayram bunu yaşamaktan bunaldım… ne zaman mutlu olacağız biz … ne zaman yemin ederim delircem artık ya…
Yatamiyorum kanka geceleri dusunmekten aklimi oynatacm gram huzurum yok yemn ederm nefes almaktan tiksnyrm seni iyi anliyorum

Safa1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
156
218
43
Aglayacaksaniz oynamayacaksiniz. Kimse size garanti kazanç sağlamıyor
Yazdigimin kumarla ne alakasi var . Kumardanmi bahsediyorum yazdigimda biraz oku oku anla. Mal geldin mal gidecen. Kumara okadar adapte olmussunki herseyi kumarla bagdastiriyon sen kafayi siyirmissin

Wajjj

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,938
1,362
113
Dert etme Allah var bi kapanır bin kapı açılır

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,363
9,051
113
Huzur evi ziyareti yap ben her hafta yapıyorum sukurlendikce daha çok sukurleniyorum

Forzatokat1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,543
549
113
Her kumarbaz ve asosyal bireylerin sıklıkla ya da çok kaybı olduğunda yaşadığı psikolojik hâl. Geçmiş olsun dostum. Bu illetten kurulmadan bu ruh halinden çıkamayacaksin.

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,895
6,697
113
Kendine biraz vakit ayırmayı dene. 1 gün dahi olsa oynama , yürü, dolaş, gez , kalabalığa karış. Başka türlüsü daha çok psikolojin bozulur hocam . Hepimiz aynıyız hemen hemen

Forzatokat1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,543
549
113
Aslında konuyu açan arkadaş klasik sirkiye cumhuriyeti vatandaşı. Belli zengin imtiyazlı bir grup hariç ortalama sirkiye cumhuriyeti vatandaşı bu durumda. Üzgün mutsuz umutsuz sınırlı agresif suratsız....

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,248
4,091
113
Gemi batmadan önce düşünmek lazım yoksa battimi battiyorsun