Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yurtdışında Çalışma Hk.

Cihanseyhn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,958
1,332
113
Yonetim bazında

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,743
9,903
113
Yasal yoldan gitmek istiyorum kanka 😂
Dost yasal yollarla kısa sürede gitmek istiyosan doğuya yonelecen batı ve Avrupa işi dediğim gibi biraz daha zor
Saatlik ücretler düşmüş diye duydum ama en kotu 2 binin üzerinde maaşlar

Fighter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,815
1,117
113
Dost yasal yollarla kısa sürede gitmek istiyosan doğuya yonelecen batı ve Avrupa işi dediğim gibi biraz daha zor
Saatlik ücretler düşmüş diye duydum ama en kotu 2 binin üzerinde maaşlar
Peki nasıl iş bulurum bir fikrin var mi

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,597
5,132
113
Kanka yasal yol diyorsan tir ehliyeti al yurt disi soforu olmaya calis oda kolay ve heemen olacak is degil ama. Diger turlu cok belirgin bi meslegin olmasi lazim ki sana davetiye gondersinler vize alman kolaylassin filan. Yoksa çok zor isler yani 🙂

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,743
9,903
113
Peki nasıl iş bulurum bir fikrin var mi
Dost Rus ambargosu olmasaydı Rusya için yardımcı olurdum fakat diğer ülkeler için internetten şirketleri arasti sadece pasaport çıkartıyorum gerisini firmalar ayarlıyor yasal yani kaça vs değil emin ol az kafa Yörsan internetden bulursun çoğu firma köklü ve global oluyor mağdur etmezler

Fighter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,815
1,117
113
Dost Rus ambargosu olmasaydı Rusya için yardımcı olurdum fakat diğer ülkeler için internetten şirketleri arasti sadece pasaport çıkartıyorum gerisini firmalar ayarlıyor yasal yani kaça vs değil emin ol az kafa Yörsan internetden bulursun çoğu firma köklü ve global oluyor mağdur etmezler
Anladım kanka da önereceğin bir kaç site veya firma var mı deneyimli olduğun için bı yardımcı olsan

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,743
9,903
113
Anladım kanka da önereceğin bir kaç site veya firma var mı deneyimli olduğun için bı yardımcı olsan
Dost site oneremem bildiğim site yok direk googleden taratabilirsin yurt dışında iş yapan firmalar diye inşaat sektörü iyi bir yol
Firmalara gelincede isimlere pek takılma genelde yandaş firmalara denk gelirsin yada yandaş tasaromlerine çoğunun sistemi ayni