Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Zingabet # 25 TRY Deneme Bonusu ( Süresi Doldu )

alya3238

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
212
22
18
ben 100 tl çekim yaptım çekim paylaş alabiliyommuu

cedi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,595
437
83
Bu çekim paylaşı kaç dkda ekliyorlar alan arkadaşlar ?

yirmisekiz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
468
171
43
Freebet deniyor ama nakit mi ekleniyor. Olasi kazanctan freebet miktarini dusmuyor

cedi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,595
437
83
Yigidi öldür hakkını yeme bonus sıraları vs yoğunluk dan Bonusu geç aldık ama çekim yaptık 2 dkda ödendi çekim paylaş bonusu için mail attım canlı destege rica ettim hemen eklediler 150 tl de ondan çektim ve 2 dkyı geçmedi hiçbiri
Umarım böyle devam edersiniz ve piyasada uzun süre kalırsınız teşekkür ederim @Zingabet Destek

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,919
12,005
113
Yigidi öldür hakkını yeme bonus sıraları vs yoğunluk dan Bonusu geç aldık ama çekim yaptık 2 dkda ödendi çekim paylaş bonusu için mail attım canlı destege rica ettim hemen eklediler 150 tl de ondan çektim ve 2 dkyı geçmedi hiçbiri
Umarım böyle devam edersiniz ve piyasada uzun süre kalırsınız teşekkür ederim @Zingabet Destek
Cekim paylas bonusu ne kdr ekleniyor

Delibal33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
505
121
43
2 gündür mail attik onaylamalarini bekliyouz hangi yigitten bahsediyon??
Deneme bonusuna hem yatırım sarti hem belge istiyor üzerine bosu bosuna bekletiyor

cedi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,595
437
83
2 gündür mail attik onaylamalarini bekliyouz hangi yigitten bahsediyon??
Deneme bonusuna hem yatırım sarti hem belge istiyor üzerine bosu bosuna bekletiyor
Site benim değil :) onayı zaten canlı desteğe baglansaydın hemen yardımcı oluyorlardı ben finans kısmına bakarım ve hakkını veririm

Delibal33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
505
121
43
Ekran görüntüsunde ne yazdigini oku?
Hemen mi onayliyorlar??
3 gun gecti hala 40 dan basliyor sira gelen kadar baglanti kopuyor.
Paranı alinca empatini kaybetme knk
Site benim değil :) onayı zaten canlı desteğe baglansaydın hemen yardımcı oluyorlardı ben finans kısmına bakarım ve hakkını veririm

Ekli dosyalar

Pithrarion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,561
779
113
Papara 1 tl atabilecek var mi admin beyler ban atmayin yatirim icin eksik 1 tl 1810315794

Zingabet Destek

Büro Destek
Büro Destek
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
105
78
28
Ekran görüntüsunde ne yazdigini oku?
Hemen mi onayliyorlar??
3 gun gecti hala 40 dan basliyor sira gelen kadar baglanti kopuyor.
Paranı alinca empatini kaybetme knk
Tarafınızdan gelen bir mail bulunmuyor.Göderim sağladıkdan sonra tekrar dönüşyaparmısınız