Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Ziraat Bankası Başvuru Sonuç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,319
3,184
113
kafalatina gore kredi tahsis ucreti aliyolr heralde
Screenshot_2020-04-13-05-56-22.png

Erdemon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
674
540
93
10 k hem uygulama hem webde 10k olarak beklemede

Tuncay507928

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
437
225
43
ARKADASLAR BEN HATTI TURKCELE TASIDIM TASIMADAN ONCE BASVURU YAPTIM SIMDI ARKADAAIN VERDIGI LINKE GIRDIM DEGERLI MUSTERIMIZ HAT BLOKEBNIZI ATM DEN KALDIRIN DIYOR AMA MUSTERISI HIC OLMADIM ZIRAATIN KARTIK FALAN YOK SIZCE ONAYLANDI DIYE MIDIR ACIL YAZARMISINIZ

Akbal078

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
727
181
43
Arkadaşlar icra falan ayağı yalanmış şimdi kanaat getirdim 4 icra dosyam var maaşımdan kesiliyor ama kredim olumlu sonuclanmis 5 istemistim 3 vermişler anlaşılan herkese 3 veriyorlar
Dostum ayin kacinda basvurmustun

sedattegunduz

44
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
259
51
28
Benim krediye bakan kişi ölmüş :) 1 nisanda başvurduk 134 binde halen değerlendirmede yazıyor.3000 verecekler verilen linke göre halen değerlendirmede kesin ölmüş kesin :)

Akbal078

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
727
181
43
Bende ayin 5 nde basvurdum ayni ayda 3 bankaya ziraat 3 e dusurmus limiti . Ayin 5 nden beri bekliyorum arkadas

muslumbaba

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
54
4
8
ABİ 5 BİNE BAŞVURDUM 3 BİN YAZIYOR TARİH VERMİŞ BİDE ÖDEME İÇİN BÖYLE OLUNCA ÇIKMIŞ OLUYOR DEMİ BÜYÜK İHTİMAL

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
Öğrenciyim 8inde başvurdum 11 inde 5k olarak kredi geldi. Onaylamadım. Benden kat be kat ihtiyacı olan insanlar var onlar alamamışken benim almam saçma olur hakkını yemek istemem kimsenin. Ama bu sistem çok saçma 1inde 2 sinde başvuran adamlara verilmiyor daha 10 unda basvurana bile çıkmış. Allah bekleyenlere sabır versin. Ha bu arada öğrenciyim ama finansta 10k hazir kredim var onuda kullanmadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...